Vyskúšajte Fantasy ligu!

Fantasy ligy sa stávajú veľkým fenoménom a obľúbenou kratochvíľou športových fanúšikov. Doteraz ste si však mohli zahrať tieto ligy prevažne len v najpopulárnejších športoch ako futbal, hokej, či tenis. Teraz ale prichádza moment, keď svoje manažérske schopnosti môžu otestovať aj fanúšikovia šípok!

Už v nedeľu začína ďalšie Major podujatie v írskom Dubline, konkrétne World Grand Prix. Jediný turnaj v kalendári PDC, ktorý sa hrá systémom Double in / Double out. Vy máte teraz príležitosť si toto podujatie zatraktívniť tak, že môžete súťažiť o atraktívne peňažné výhry!

Čo bude vašou úlohou?

Na začiatok dostanete rozpočet 58 miliónov bodov, ktoré použijete na vytvorenie šípkarského tímu zloženého z 8 hráčov, o ktorých si myslíte, že na World Grand Prix dosiahnu najlepšie výsledky. Následne už len čakáte, ako sa vašim hráčom bude dariť. Tím získava body podľa reálnych výsledkov počas turnaja. Zvíťazí ten hráč, ktorého tím získa najviac bodov.

Poplatok za jeden tím je 5€ a garantovaných je minimálne 250€ vo výhrach. Peňažné výhry pripadnú 10 najúspešnejším hráčom.

Zároveň môžete súťažiť so svojimi kamarátmi, kolegami, či príbuznými vo vlastnej podlige a vyhrať ďalších 5 €.

Neváhajte a vyskúšajte tento nový fenomén!

Zaregistrovať sa môžete po kliknutí na nasledovný banner

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *