13 Muzikál: Obsadenie pripravovaného filmu Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pripravovaný film Netflix '13 The Musical' má byť obrovským hitom. Film podporuje talentované herecké obsadenie a tanečníci, ktorí oživujú príbeh. V tomto článku sa dozviete viac o hereckom obsadení filmu a nahliadnete do deja filmu.

Nadchádzajúci film Netflix '13 The Musical' bude mať silné obsadenie. Hlavné herecké obsadenie: Kaitlyn Dever, Beanie Feldstein, Olivia Wilde, James Corden, Andrew Rannells, Damon Wayans Jr., Ariana DeBose, Jason Sudeikis, David Alvarez, Michael Park a držiteľka Tony Award Kristin Chenoweth. Film režírujú držitelia Tony Award Robert Horn a Thomas Kail. Film bude rozprávať príbeh o priateľstve, odvahe a sile hudby. Bude obsahovať aj niekoľko skladieb, ktoré napísali víťazi Tony Award Justin Paul a Benj Pasek. Okrem '13 The Musical' uvedie Netflix aj španielsky film 'Intimacy' a nový film 'Ghost Rider 3: Dawn of Darkness'. obsadenie intimity a duchovný ovládač 3 bude čoskoro k dispozícii na Netflixe.13 Muzikál

Obsadenie filmu

Film '13 The Musical' je podporovaný obsadením talentovaných hercov a tanečníkov. Hlavnými hercami filmu sú:

13 Muzikál
 • Evan Rachel Wood ako Evan Goldman
 • Ariana Grande ako Patrice
 • Vanessa Hudgens ako Kendra
 • Kiernan Shipka ako Lucy
 • Jim Sturgess ako Archie
 • Ashley Park ako Cassie
 • Cheyenne Jackson ako Malcolm
 • Gideon Glick ako Simon

Dej filmu

Film '13 The Musical' rozpráva príbeh Evana Goldmana, 13-ročného chlapca, ktorý sa snaží prispôsobiť sa po presťahovaní do nového mesta. Stretáva skupinu svojich rovesníkov, ktorí ho prijmú do svojej skupiny. Spoločne zažívajú dobrodružstvo plné hudby a tanca a snažia sa vyriešiť svoje problémy.hudba a tanec

Film '13 The Musical' bude plný hudby a tanca. Hudbu zložil a zaranžoval víťaz ceny Tony Jason Robert Brown. Choreografiu vytvoril držiteľ ceny Emmy Andy Blankenbuehler. Hudobné a tanečné scény oživia filmový príbeh.

Záver

K pripravovanému filmu Netflix „13 The Musical“ sa pridávajú talentovaní herci a tanečníci. Dej filmu rozpráva príbeh Evana Goldmana, 13-ročného chlapca, ktorý sa snaží prispôsobiť sa po presťahovaní do nového mesta. Film bude obsahovať hudbu a tanec, ktoré zložil a zaranžoval držiteľ ceny Tony Jason Robert Brown. Choreografiu vytvoril držiteľ ceny Emmy Andy Blankenbuehler. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme film!

FAQ

 • Kto sú herci vo filme?
  Vo filme si zahrali Evan Rachel Wood ako Evan Goldman, Ariana Grande ako Patrice, Vanessa Hudgens ako Kendra, Kiernan Shipka ako Lucy, Jim Sturgess ako Archie, Ashley Park ako Cassie, Cheyenne Jackson ako Malcolm a Gideon Glick ako Simon.
 • Kto zložil a zaranžoval hudbu?
  Hudbu zložil a zaranžoval víťaz ceny Tony Jason Robert Brown.
 • Kto vytvoril choreografiu?
  Choreografiu vytvoril držiteľ ceny Emmy Andy Blankenbuehler.

Tabuľka

názov úlohu
Evan Rachel Wood Evan Goldman
Ariana Grande Patrice
Vanessa Hudgensová Kendra
Kiernan Shipka Lucy
Jim Sturgess Archie
Ashley Park Cassie
Cheyenne Jackson Malcolm
Gideon Glick Simon

Pripravovaný film Netflix '13 The Musical' má byť obrovským hitom. Herecké obsadenie, hudobné a tanečné scény a dej filmu oživia príbeh. Viac informácií o '13 The Musical' nájdete na Netflix a IMDb .