7 Little Johnstons: dátum vydania, obsadenie, dej a všetko, čo by ste mali vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

7 Little Johnstons je televízna reality show, ktorá sa točí okolo rodiny Johnstonovcov, ktorá pozostáva zo siedmich členov, ktorí všetci trpia achondropláziou. Šou bola prvýkrát odvysielaná na TLC v roku 2015 a odvtedy je obrovským hitom. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a všetkom ostatnom, čo potrebujete vedieť o 7 Little Johnstons.

7 Little Johnstons je americký reality televízny seriál, ktorý sa vysiela na TLC. Séria sa točí okolo rodiny Johnstonovcov, ktorá pozostáva zo siedmich členov, ktorí všetci trpia achondropláziou, formou nízkeho vzrastu. Séria bola prvýkrát odvysielaná na TLC 8. novembra 2016 a aktuálna sezóna bola odvysielaná 5. mája 2020. Obsadenie seriálu tvoria rodičia Trent a Amber Johnstonovci a ich päť detí Jonah, Elizabeth, Alex, Emma a Caleb. Séria sleduje rodinu, ako idú každodenným životom, snažiac sa prijať a osláviť svoje rozdiely. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete Aggetsuko 4. sezóna v anglickom obsadení a Finále 3. sezóny Legacies vyhliadka.7-Malí Johnstonovci

Dátum publikácie

7 Little Johnstons sa prvýkrát odvysielalo na TLC 8. septembra 2015. Odvtedy sa odvysielali štyri série, z ktorých každá pozostávala z desiatich epizód. Štvrtá séria bola odvysielaná 5. februára 2019. Relácia sa vysiela aj na Netflixe, takže si ju môžete pozrieť tam.

7-Malí Johnstonovci

povolanie

Rodina Johnstonovcov pozostáva zo siedmich členov, pričom všetci trpia achondropláziou. Rodinu tvoria rodičia Trent a Amber Johnstonovci a ich päť detí Jonah, Elizabeth, Alex, Emma a Anna. Rodina žije v Gruzínsku a snaží sa vyrovnať so životom s achondropláziou.Zápletka

7 Malý Johnstons sleduje rodinu Johnstonovcov, ktorí sa snažia vyrovnať so životom s achondropláziou. Šou sa zaoberá výzvami, ktorým rodina čelí, ako sú ťažkosti, ktoré majú pri účasti na bežných činnostiach a ako sa snažia ísť do svojho každodenného života. Šou sa zaoberá aj emocionálnymi výzvami, ktorým rodina čelí, napríklad ako sa vyrovnáva s tlakom, ktorý je na ňu vyvíjaný, a ako sa vyrovnáva s predsudkami iných.

Ďalšie zaujímavé fakty

7 Little Johnstons je veľmi populárna šou, ktorá má veľa fanúšikov. Show má tiež veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach, na Instagrame ju sleduje viac ako milión. Šou má aj svoju webovú stránku, kde sa fanúšikovia môžu dozvedieť viac o šou. Šou tiež získala množstvo ocenení, vrátane ceny Emmy za najlepšiu televíznu reality show.

Záver

7 Little Johnstons je veľmi populárna televízna reality show, ktorá sa točí okolo rodiny Johnstonovcov, ktorá pozostáva zo siedmich členov, ktorí všetci trpia achondropláziou. Šou bola prvýkrát odvysielaná na TLC v roku 2015 a odvtedy je obrovským hitom. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a všetkom ostatnom, čo potrebujete vedieť o 7 Little Johnstons.FAQ

  • Kedy sa prvýkrát vysielalo 7 malých Johnstonov? 7 Little Johnstons sa prvýkrát odvysielalo na TLC 8. septembra 2015.
  • Kto sú členovia rodiny Johnstonovcov? Rodinu Johnstonovcov tvoria rodičia Trent a Amber Johnstonovci a ich päť detí Jonah, Elizabeth, Alex, Emma a Anna.
  • Aká je zápletka 7 malých Johnstonov? 7 Malý Johnstons sleduje rodinu Johnstonovcov, ktorí sa snažia vyrovnať so životom s achondropláziou. Šou sa zaoberá výzvami, ktorým rodina čelí, ako sú ťažkosti, ktoré majú pri účasti na bežných činnostiach a ako sa snažia ísť do svojho každodenného života.

Tabuľka

názov úlohu
Trent Johnston otec
Amber Johnston matka
Jonah Johnston Syn
Elizabeth Johnston dcéra
Alex Johnston Syn
Emma Johnstonová dcéra
Anna Johnstonová dcéra

7 Little Johnstons je veľmi populárna televízna reality show, ktorá má veľa fanúšikov. Prehliadka sa zaoberá výzvami, ktorým rodina Johnstonovcov čelí, ako sú ťažkosti, ktoré majú pri účasti na bežných činnostiach a ako sa snažia žiť svoj každodenný život. Ak sa chcete o predstavení dozvedieť viac, navštívte stránku oficiálnej stránke alebo na Instagram informovať.