9-1-1: Dátum vydania 3. sezóny Lone Star, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Tretia sezóna 9-1-1: Lone Star prichádza do Foxu čoskoro. Sériu, založenú na úspechu pôvodnej série 9-1-1, vedú Rob Lowe a Liv Tyler. Nová sezóna by mala mať premiéru na Fox v januári 2021. V 3. sezóne sa predstavia aj Rob Lowe, Liv Tyler, Ronen Rubinstein, Sierra McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael Silva, Julian Works a Gavin McHugh. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce príbehy a postavy, ktoré budú predstavené v sérii. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Kým my čakáme na novú sezónu, môžete aj vy hodiť poslednú kvapku a uzatvorí otvorené manželstvo oprah vyhliadka.

ObsahNová séria 9-1-1: Lone Star je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane dátumu vydania, obsadenia a všetkého, čo zatiaľ vieme. Zostavili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami.

9-1-1: Lone Star sezóna 3

Obsah

 • 9-1-1: Dátum vydania 3. sezóny Lone Star
 • Obsadenie 9-1-1: Lone Star sezóna 3
 • Čo zatiaľ vieme o 9-1-1: Lone Star Season 3
 • 9-1-1: Často kladené otázky o 3. sezóne Lone Star

9-1-1: Dátum vydania 3. sezóny Lone Star

Tretia séria 9-1-1: Lone Star bude mať premiéru na stanici Fox 4. januára 2021. Prvé dve epizódy sa budú vysielať v rovnaký deň. Zostávajúce epizódy sa budú vysielať týždenne.

9-1-1: Lone Star sezóna 3

Obsadenie 9-1-1: Lone Star sezóna 3

Herecké obsadenie 9-1-1: Lone Star Season 3 vedie Rob Lowe ako Owen Strand. Hrajú ho Liv Tyler ako Michelle Blake, Ronen Rubinstein ako T.K. Strand, Sierra McClain ako Grace Ryder, Jim Parrack ako Judd Ryder, Natacha Karam ako Marjan Marwani, Brian Michael Smith ako Paul Strickland, Rafael Silva ako Carlos Reyes a Julian Works ako Mateo Chavez.Čo zatiaľ vieme o 9-1-1: Lone Star Season 3

Tretia séria 9-1-1: Lone Star sa zameria na dopad pandémie, ktorá zachvátila svet v roku 2020. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Dej sa zameria aj na vzťah Owena a jeho syna T.K. zameranie, ktoré sa v priebehu druhej sezóny zhoršilo.

9-1-1: Často kladené otázky o 3. sezóne Lone Star

 • Otázka: Kedy bude mať premiéru 3. sezóny 9-1-1: Lone Star?
  A: Tretia séria 9-1-1: Lone Star bude mať premiéru na stanici Fox 4. januára 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v 9-1-1: Lone Star Season 3?
  A: Herecké obsadenie 9-1-1: Lone Star Season 3 vedie Rob Lowe ako Owen Strand. Hrajú ho Liv Tyler ako Michelle Blake, Ronen Rubinstein ako T.K. Strand, Sierra McClain ako Grace Ryder, Jim Parrack ako Judd Ryder, Natacha Karam ako Marjan Marwani, Brian Michael Smith ako Paul Strickland, Rafael Silva ako Carlos Reyes a Julian Works ako Mateo Chavez.
 • Otázka: O čom bude 3. sezóna 9-1-1: Lone Star?
  A: Tretia séria 9-1-1: Lone Star sa zameria na dopad pandémie, ktorá zachvátila svet v roku 2020. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Dej sa zameria aj na vzťah Owena a jeho syna T.K. zameranie, ktoré sa v priebehu druhej sezóny zhoršilo.

Záver

Nová sezóna 9-1-1: Lone Star sľubuje vzrušujúcu zápletku a silné herecké obsadenie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a dej, ktorý sa zameriava na dopad pandémie. Nová séria bude mať premiéru na stanici Fox 4. januára 2021. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac!

Viac informácií o 9-1-1: Lone Star Season 3 nájdete na Fox.com a IMDb .