9-1-1: Lone Star - Herci 4. sezóny a kto sa nevráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna 9-1-1: Lone Star je v plnom prúde a fanúšikovia sú nadšení, kto sa vráti a kto bude nový. V tomto článku sa pozrieme na členov obsadenia 4. sezóny a na tých, ktorí sa už nevrátia. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o nových a starých postavách.

4. sezóna 9-1-1: Lone Star privíta niekoľko nových tvárí, ale rozlúči sa aj s niektorými starými známymi. Rob Lowe, Liv Tyler, Ronen Rubinstein, Sierra McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael Silva a Julian Works sa vrátia za novými dobrodružstvami austinských hasičov. Medzi nových členov patrí Brian Michael Smith, Rafael Silva, Julian Works, Gina Torres, Ronda Rousey, John Harlan Kim, Natacha Karam a Jim Parrack. Žiaľ, kľúčový člen hereckého obsadenia sa už nevráti. Práve herec Rafael Silva hrá rolu Carlosa Reyesa. Celá americká okupácia 2021 a sestra leo dicaprio sú niektorí z nových členov obsadenia, ktorí sa objavia v 4. sezóne 9-1-1: Lone Star.9-1-1: Lone Star sezóna 4

Nové postavy v sezóne 4 z 9-1-1: Lone Star

4. sezóna 9-1-1: Lone Star predstaví niekoľko nových postáv. Prvá nová postava je TK Strand , ktorú hrá Ronen Rubinstein. Je to hasič, ktorý sa presťahoval do Austinu v Texase z New Yorku, aby pracoval na 126. požiarnej stanici. Ďalšou novou postavou je Maddie Buckleyová , ktorú hrá Sierra McClain. Je to nová hasička, ktorá nastupuje do 126. hasičskej stanice. Ďalšou novou postavou je Grace Ryder , ktorú hrá Natacha Karam. Je to policajtka, ktorá prichádza na 126. hasičskú stanicu.

9-1-1: Lone Star sezóna 4

Staré postavy v sezóne 4 z 9-1-1: Lone Star

4. sezóna 9-1-1: Lone Star tiež prinesie späť niektoré staré postavy. Prvá stará postava je Owen Strand , ktorú hrá Rob Lowe. Je zakladateľom 126. hasičskej stanice a otcom TK Strand. Ďalšia stará postava je Michelle Blake , ktorú hrá Liv Tyler. Je to hasička patriaca pod 126. hasičskú stanicu. Ďalšia stará postava je Tommy Vega , ktorého hrá Brian Michael Smith. Je to hasič patriaci pod 126. hasičskú stanicu.9-1-1: Lone Star sezóna 4

Kto sa nevráti?

Existujú postavy, ktoré sa už nevrátia. Prvý znak, ktorý sa nevráti, je Paul Strickland , ktorú hrá Brianne Howey. Je to hasička patriaca pod 126. hasičskú stanicu. Ďalšia postava, ktorá sa už nevráti, je Judd Ryder , ktorého hrá Jim Parrack. Je to policajt patriaci do 126. hasičskej stanice. Ďalšia postava, ktorá sa už nevráti, je Dúfam, že Jacquinot , ktorú hrá Gina Torres. Je to hasička patriaca pod 126. hasičskú stanicu.

9-1-1: Lone Star sezóna 4

Záver

Sezóna 4 z 9-1-1: Lone Star predstaví niektoré nové a staré postavy a nedovolí, aby sa niektoré postavy vrátili. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o nových a starých postavách. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení 4. sezóny z 9-1-1: Lone Star, čítajte ďalej tu ďalej. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke 4. sezóny, čítajte ďalej tu ďalej.

FAQ

  • Kto sú nové postavy v 4. sezóne 9-1-1: Lone Star?
    Novými postavami v sezóne 4 9-1-1: Lone Star sú TK Strand (Ronen Rubinstein), Maddie Buckley (Sierra McClain) a Grace Ryder (Natacha Karam).
  • Kto sa nevráti v 4. sezóne 9-1-1: Lone Star?
    Postavy, ktoré sa nevrátia, sú Paul Strickland (Brianne Howey), Judd Ryder (Jim Parrack) a Hope Jacquinot (Gina Torres).

Tabuľka

názov úlohu herec
TK Strand hasič Ronen Rubinstein
Maddie Buckleyová hasič Sierra McClainová
Grace Ryder policajtka Natacha Karamová
Owen Strand Zakladateľ 126. hasičskej stanice Rob Lowe
Michelle Blake hasič Liv Tyler
Tommy Vega hasič Brian Michael Smith
Paul Strickland hasič Brianne Howeyová
Judd Ryder policajt Jim Parrack
Dúfam, že Jacquinot hasič gina Torres

Sezóna 4 z 9-1-1: Lone Star predstaví niektoré nové a staré postavy a nedovolí, aby sa niektoré postavy vrátili. Dúfame, že vám tento článok pomohol zodpovedať vaše otázky. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení 4. sezóny z 9-1-1: Lone Star, čítajte ďalej tu ďalej. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke 4. sezóny, čítajte ďalej tu ďalej.