A Discovery of Witches Season 3: Trailer, dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

3. sezóna Discovery of Witches je konečne tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách, príbehu a podobne. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o traileri, dátume vydania a ďalších.

A Discovery of Witches Season 3 je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov fantasy série. Trailer, dátum vydania a ďalšie sú už odhalené. Tretia séria bude pokračovať v príbehu Diany Bishopovej a Matthewa Clairmonta, ktorí sa vydávajú na cestu časom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv vrátane postáv Chickenhare Postavy kuracieho zajaca a Kim a Pete, ich vekový rozdiel Kim a Pete Ages bude hrať rolu. Očakáva sa, že tretia séria bude vysielaná na Sky One na jeseň 2021.Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Príves
 • Dátum vydania
 • Nové postavy
 • Zápletka
 • často kladené otázky

Príves

Trailer 3. sezóny na Objav čarodejníc je konečne tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách, príbehu a podobne. Trailer ponúka pohľad na nové postavy, zápletku a ďalšie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu 3. sezónu.

Objav čarodejníc sezóny 3

Dátum vydania

3. séria Discovery of Witches sa začne vysielať na Sky One vo Veľkej Británii a Írsku 8. januára 2021. Fanúšikovia v USA môžu sledovať 3. sériu na streamovacej službe Shudder od 9. januára 2021.Nové postavy

3. séria filmu A Discovery of Witches predstaví niekoľko nových postáv, vrátane upíra Marcusa Whitmora, ktorého hrá Steven Cree, a čarodejnice Satu Järvinen, ktorú hrá Mimi Ndiweni. Nebudú chýbať ani známe tváre, vrátane Matthewa Goodea ako Matthewa Clairmonta a Teresy Palmer ako Diany Bishopovej.

Zápletka

3. séria filmu Objav čarodejníc bude pokračovať v príbehu Diany Bishopovej a Matthewa Clairmonta. Títo dvaja sa vydajú na cestu, aby sa dozvedeli viac o svojom spojení a odhalili tajomstvá magického sveta. Sezóna 3 tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

často kladené otázky

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria Discovery of Witches?
  3. séria Discovery of Witches sa začne vysielať na Sky One vo Veľkej Británii a Írsku 8. januára 2021. Fanúšikovia v USA môžu sledovať 3. sériu na streamovacej službe Shudder od 9. januára 2021.
 • Kto sú nové postavy v 3. sezóne?
  3. séria filmu A Discovery of Witches predstaví niekoľko nových postáv, vrátane upíra Marcusa Whitmora, ktorého hrá Steven Cree, a čarodejnice Satu Järvinen, ktorú hrá Mimi Ndiweni.
 • Aká je zápletka 3. sezóny?
  3. séria filmu Objav čarodejníc bude pokračovať v príbehu Diany Bishopovej a Matthewa Clairmonta. Títo dvaja sa vydajú na cestu, aby sa dozvedeli viac o svojom spojení a odhalili tajomstvá magického sveta.

Záver

3. séria Discovery of Witches bude obsahovať niekoľko nových postáv, vzrušujúci príbeh a ďalšie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na trailer, dátum vydania a ďalšie. Viac informácií o 3. sezóne nájdete na Sky.com a shudder.com .Tabuľka

séria Dátum publikácie Streamovacia služba
3 8. januára 2021 Sky One (GB/IRL)
Shudder (USA)