Dátum vydania 5. sezóny A Million Little Things a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Fanúšikovia Million Little Things netrpezlivo očakávajú najnovšiu sériu hitu série ABC. V tomto článku sa dozviete viac o najnovšej sezóne vrátane dátumu vydania, zápletky a obsadenia.Milión maličkostí sezóna 5

Obsah

  • Dátum vydania 5. sezóny A Million Little Things
  • Príbeh milióna malých vecí 5. sezóna
  • Obsadenie milióna malých vecí 5. sezóna
  • Často kladené otázky k miliónu malých vecí Staffel 5

Dátum vydania 5. sezóny A Million Little Things

5. séria seriálu A Million Little Things je naplánovaná na vysielanie na ABC v júni 2021. Séria bude dostupná aj na Hulu a Amazon Prime Video.

Milión maličkostí sezóna 5

Príbeh milióna malých vecí 5. sezóna

Piata séria A Million Little Things sa zameria na vzťahy postáv, ktoré sa vyvinuli v štvrtej sezóne. Očakáva sa, že postavy budú aj naďalej čeliť životným výzvam a zároveň sa budú snažiť udržať si priateľstvo a lásku.

Obsadenie milióna malých vecí 5. sezóna

Obsadenie A Million Little Things 5. sezóny by malo byť rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne David Giuntoli ako Eddie Saville, Romany Malco ako Rome Howard, Allison Miller ako Maggie Bloom, Christina Moses ako Regina Howard, James Roday ako Gary Mendez, Stephanie Szostak ako Delilah Dixon, Tristan Byon ako Theo Saville a Grace Park ako Katherine Kim. Lizzy Greene ako Sophie Dixon.Často kladené otázky k miliónu malých vecí Staffel 5

  • Kedy sa bude vysielať 5. séria A Million Little Things? 5. séria seriálu A Million Little Things je naplánovaná na vysielanie na ABC v júni 2021.
  • Kto hrá v 5. sezóne A Million Little Things? Obsadenie A Million Little Things 5. sezóny by malo byť rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne David Giuntoli ako Eddie Saville, Romany Malco ako Rome Howard, Allison Miller ako Maggie Bloom, Christina Moses ako Regina Howard, James Roday ako Gary Mendez, Stephanie Szostak ako Delilah Dixon, Tristan Byon ako Theo Saville a Grace Park ako Katherine Kim. Lizzy Greene ako Sophie Dixon.
  • Kde sa pozerať na 5. sezónu A Million Little Things A Million Little Things Season 5 bude k dispozícii na ABC, Hulu a Amazon Prime Video.

Záver

Fanúšikovia Million Little Things sa môžu tešiť na najnovšiu sériu populárnej série ABC. Očakáva sa, že piata séria sa bude vysielať na ABC v júni 2021 a bude k dispozícii na Hulu a Amazon Prime Video. Dej sa zameria na vzťahy postáv, ktoré sa vyvinuli vo štvrtej sezóne. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach.

Viac informácií o 5. sezóne A Million Little Things nájdete na abc.com , hulu.com a Amazon.com .