Action Pack Season 2: kedy vyjde a kto sa vráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

2. sezóna akčného balíka je za nami a fanúšikovia sa tešia na to, kedy vyjde a kto sa vráti. V tomto článku sa pozrieme na predpokladané dátumy vydania a postavy, ktoré sa vrátia. Predstavíme aj niektoré z nových postáv, ktoré sa objavia v druhej sezóne.

Očakáva sa, že akčný balík Season 2 vyjde v roku 2022. Mnohí z pôvodných hercov sa vrátia, vrátane Kim a Petea, ktorých vekový rozdiel je ústrednou témou série. Dátum uvoľnenia dennej zmeny a Kim a Pete Ages sú niektoré témy zahrnuté v druhej sezóne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé a zábavné pokračovanie.Akčný balík Staffel 2

Dátum publikácie

Očakáva sa, že druhá séria Action Pack bude vydaná na jar 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde nová sezóna, no pravdepodobne to bude v apríli alebo máji. K dispozícii bude aj množstvo špeciálov, ktoré sa budú vysielať pred sezónou 2.

Akčný balík Staffel 2

Postavy sa vracajú

V druhej sezóne sa vráti množstvo postáv. To zahŕňa hlavné postavy John Smith , Jane Doe a Jack Jones . Bude tu aj niekoľko vedľajších postáv, ktoré sa objavili v prvej sezóne, ale nie toľko ako hlavných postáv. V druhej sezóne sa objavia aj niektoré nové postavy.Nové postavy

V druhej sezóne sa objavia nejaké nové postavy. Jednou z nových postáv je Sam Smith , priateľ Johna Smitha. K dispozícii budú aj niektorí noví antagonisti vrátane Dr. Zlý , zlý vedec, ktorý sa snaží zničiť svet. Pribudnú aj noví priatelia, napr Sally Jonesová , priateľ Jane Doe.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria Action Pack bude vydaná na jar 2021. V sezóne 2 sa vráti množstvo postáv, vrátane hlavných postáv John Smith, Jane Doe a Jack Jones. Objavia sa aj niektoré nové postavy vrátane Sama Smitha, Dr. Zlo a Sally Jones. Tešíme sa na to, čo ponúka 2. sezóna akčného balíka!

FAQ

  • Kedy vyjde 2. sezóna Action Pack?
    Očakáva sa, že druhá séria Action Pack bude vydaná na jar 2021.
  • Kto sa vráti v druhej sezóne?
    V sezóne 2 sa vráti množstvo postáv, vrátane hlavných postáv John Smith, Jane Doe a Jack Jones.
  • Kto sú nové postavy v druhej sérii?
    Objaví sa niekoľko nových postáv vrátane Sama Smitha, Dr. Zlo a Sally Jones.

Tabuľka

Charakter vrátiť
John Smith A
Jane Doe A
Jack Jones A
Sam Smith Nie
Dr. Zlý Nie
Sally Jonesová Nie

Viac informácií o akčnom balíku 2. sezóny nájdete na example.com a example2.com .