Victoria Pedretti v pokračovaní 'Haunted Hill House'

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Victoria Pedretti, herečka zo série Netflix Haunting Hill House, prehovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní série. Zistite viac o jej úlohe, nakrúcaní a jej očakávaniach od novej série.strašidelný-dom-bly-manor-otáčanie skrutky

Obsah

 • Victoria Pedretti v pokračovaní 'Haunted Hill House'
 • Victoria Pedretti o svojej úlohe v pokračovaní
 • Natáčanie pokračovania
 • Očakávania Victorie Pedretti od novej série
 • Záver
 • FAQ

Victoria Pedretti v pokračovaní 'Haunted Hill House'

Victoria Pedretti, herečka zo série Netflix Haunting Hill House, prehovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní série. Povedala, že je veľmi nadšená z pokračovania a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že je nadšená z nových výziev, ktoré pokračovanie prinesie.

Victoria Pedretti o svojej úlohe v pokračovaní

Victoria Pedretti povedala, že v pokračovaní bude hrať novú rolu. Povedala, že sa na novú rolu teší a že sa teší na nové výzvy, ktoré rola prinesie. Povedala tiež, že sa teší na nové postavy a príbeh.

Victoria Pedretti je americká herečka, ktorá sa objavila v seriáli Netflix 'Haunted Hill House'. Pokračovanie série, 'The Haunting of Bly Manor', vedie Pedretti. Hrá Dani Clayton, mladú ženu, ktorá pracuje ako opatrovateľka v Bly Manor. Pedretti hovorila o pokračovaní a povedala, že je nadšená z novej úlohy a teší sa na výzvy, ktoré ju čakajú. Hovorila aj o nových postavách a novom príbehu, ktorý ich čaká. Pedretti je talentovaná herečka, ktorá je nadšená z pokračovania 'Haunted Hill House'. Lupin má len 5 epizód , Stratená kórejská dráma 2021 .Natáčanie pokračovania

Victoria Pedretti povedala, že natáčanie pokračovania sa už začalo. Povedala, že natáčanie je veľmi vzrušujúce a teší sa na nové postavy a príbeh. Povedala tiež, že sa teší na nové výzvy, ktoré nakrúcanie prinesie.

Očakávania Victorie Pedretti od novej série

Victoria Pedretti povedala, že je veľmi nadšená z novej série a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že sa teší na nové výzvy, ktoré nový seriál prinesie. Povedala tiež, že sa teší na nové nápady a koncepty, ktoré nová séria prinesie.

Záver

Victoria Pedretti hovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní Haunted Hill House. Povedala, že je veľmi nadšená z pokračovania a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že je nadšená z nových výziev, ktoré pokračovanie prinesie. Natáčanie pokračovania už začalo a Victoria Pedretti povedala, že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že sa teší na nové výzvy, ktoré nový seriál prinesie.FAQ

 • Je Victoria Pedretti?
  Victoria Pedretti je americká herečka najlepšie známa pre svoju rolu v seriáli Haunted Hill House na Netflixe.
 • Kedy vyjde pokračovanie Haunted Hill House?
  Očakáva sa, že pokračovanie Haunting of Hill House vyjde v roku 2021.
 • Akú úlohu hrá Victoria Pedretti v pokračovaní?
  Victoria Pedretti má novú úlohu v pokračovaní, ktoré ešte nebolo oznámené.

Tabuľka

názov úlohu
Victoria Pedretti herečka
Spuk v Hill House Séria Netflix

Victoria Pedretti hovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní Haunted Hill House. Povedala, že je veľmi nadšená z pokračovania a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Natáčanie pokračovania už začalo a Victoria Pedretti povedala, že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Viac informácií o pokračovaní Haunted Hill House nájdete na Netflix a IMDb .

Victoria Pedretti hovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní Haunted Hill House. Povedala, že je veľmi nadšená z pokračovania a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Natáčanie pokračovania už začalo a Victoria Pedretti povedala, že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že je nadšená z nových výziev, ktoré pokračovanie prinesie.

Victoria Pedretti hovorila v exkluzívnom rozhovore o pokračovaní Haunted Hill House. Povedala, že je veľmi nadšená z pokračovania a že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že je nadšená z nových výziev, ktoré pokračovanie prinesie. Natáčanie pokračovania už začalo a Victoria Pedretti povedala, že sa teší na nové postavy a nový príbeh. Povedala tiež, že sa teší na nové nápady a koncepty, ktoré nová séria prinesie.