Adele o svojej túžbe mať deti: „Ešte nie som pripravená“

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Adele otvorila svoju túžbu mať deti a prezradila, že na ďalšie deti ešte nie je pripravená. Speváčka už má syna Angela, ktorý sa narodil v roku 2012. V rozhovore s Sunday Times Magazine Adele vysvetlila, že sa zatiaľ necíti pripravená mať ďalšie deti. Povedala, že kým sa bude môcť postarať o ďalšie deti, musí sa najprv postarať sama o seba.

Adele o svojej túžbe mať deti: „Ešte nie som pripravená“. Adele nedávno prezradila, že nie je pripravená mať deti. Povedala, že pred založením rodiny sa chce najskôr sústrediť na svoju kariéru. Adele tiež prezradila, že si nie je istá, či vôbec chce mať deti. Povedala, že sa ešte necíti pripravená byť matkou. Nahrajte dátum vydania a Uhrenserie Luke Cage sú niektoré zo zaujímavých seriálov na pozeranie.Adele

Adeline myšlienky o deťoch

Adele povedala, že si nie je istá, či chce ďalšie deti. Povedala, že si nie je istá, či bude mať čas a energiu starať sa o viac detí. Povedala tiež, že si nie je istá, či bude mať finančné prostriedky na podporu ďalších detí. Adele povedala, že predtým, ako sa bude môcť starať o ďalšie deti, musí sa najprv postarať sama o seba.

Adele, 73 otázok

Adeline plány do budúcnosti

Adele povedala, že sa momentálne sústreďuje na svoju hudbu a pripravuje sa na svoje nadchádzajúce turné. Povedala, že sa teší na turné a že sa teší na spoluprácu s ďalšími umelcami. Adele tiež povedala, že sa teší na spoluprácu s inými umelcami a že sa teší na spoluprácu s inými umelcami.Adelin postoj k rodine a deťom

Adele povedala, že rodina a deti sú pre ňu veľmi dôležité. Povedala, že sa na svojho syna veľmi teší a že sa s ním teší na budúcnosť. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť so synom a že sa teší na budúcnosť so svojou rodinou. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť so svojou rodinou a že sa teší na budúcnosť so svojimi priateľmi.

Adelin postoj k jej kariére

Adele povedala, že sa zameriava na svoju kariéru a teší sa na spoluprácu s ďalšími umelcami. Povedala tiež, že sa teší na spoluprácu s inými umelcami a že sa teší na spoluprácu s inými umelcami. Adele tiež povedala, že sa teší na spoluprácu s inými umelcami a že sa teší na spoluprácu s inými umelcami.

Adelin postoj k jej životu

Adele povedala, že je nadšená zo svojho života a že sa teší na budúcnosť. Povedala tiež, že sa teší na budúcnosť a že sa teší na budúcnosť. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť a že je nadšená z budúcnosti.Adelin postoj k jej budúcnosti

Adele povedala, že sa teší na budúcnosť a že je z nej nadšená. Povedala tiež, že sa teší na budúcnosť a že sa teší na budúcnosť. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť a že je nadšená z budúcnosti.

Záver

Adele otvorila svoju túžbu mať deti a prezradila, že na ďalšie deti ešte nie je pripravená. Povedala, že kým sa bude môcť postarať o ďalšie deti, musí sa najprv postarať sama o seba. Adele tiež povedala, že sa sústredí na svoju kariéru a že sa teší na spoluprácu s ďalšími umelcami. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť so svojou rodinou a že sa teší na budúcnosť so svojimi priateľmi.

FAQ

  • Má už Adele deti? Áno, Adele má syna Angela, ktorý sa narodil v roku 2012.
  • Chce Adele viac detí? Adele povedala, že sa zatiaľ necíti pripravená mať ďalšie deti.
  • Aké plány má Adele do budúcnosti? Adele povedala, že sa momentálne sústreďuje na svoju hudbu a pripravuje sa na svoje nadchádzajúce turné.

Adelin postoj k rodine a deťom v číslach

Kategória Hodnota
Rodina veľmi dôležité
deti veľmi dôležité
Kariéra veľmi dôležité
Život veľmi dôležité
Budúcnosť veľmi dôležité

Adele otvorila svoju túžbu mať deti a prezradila, že na ďalšie deti ešte nie je pripravená. Povedala, že kým sa bude môcť postarať o ďalšie deti, musí sa najprv postarať sama o seba. Adele tiež povedala, že sa sústredí na svoju kariéru a že sa teší na spoluprácu s ďalšími umelcami. Adele tiež povedala, že sa teší na budúcnosť so svojou rodinou a že sa teší na budúcnosť so svojimi priateľmi. Tieto postoje ukazujú, že Adele je veľmi silná a sebavedomá žena, ktorá sa teší na svoju budúcnosť.Viac informácií o Adelinej túžbe mať deti nájdete na správy BBC , The Guardian a The New York Times .