After Life Season 3: Scéna, ktorá je príliš zábavná na natáčanie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia séria britského komediálneho seriálu Po živote má scénu takú vtipnú, že ju nie je možné natočiť. Séria, ktorú napísal a produkoval Ricky Gervais, rozpráva príbeh muža, ktorý po smrti svojej manželky upadne do hlbokej depresie. V tretej sezóne sa snaží dostať svoj život späť pod kontrolu. Ale jedna scéna je taká vtipná, že sa to nedá nakrútiť.

After Life Sezóna 3 má scénu príliš zábavnú na natáčanie. Fanúšikovia sú zo série nadšení a netrpezlivo očakávajú ďalšiu epizódu. Séria má veľkú sledovanosť a fanúšikovia sú nadšení pre postavy a dej. Existujú aj ďalšie populárne anime série, ako napr Bunny girl senpai sezóna 2 a Dátum vydania Black Clover 158 , ktorí majú tiež veľa fanúšikov.Po životnej sezóne 3

aká je scéna

Scéna, ktorá sa nedá natočiť, je tá, kde sa hlavný hrdina Tony (hrá Ricky Gervais) stretáva so skupinou detí, ktoré ho sprevádzajú na ceste do práce. Deti sú veľmi nadšené, pretože poznajú Tonyho a vidia ho ako nejakého hrdinu. Tony sa ju snaží upokojiť, ale deti sú také nadšené, že sa nevedia prestať smiať. Tony sa ju snaží upokojiť, no umlčať ju nie je možné. Scéna je taká zábavná, že ju nie je možné natočiť.

Po životnej sezóne 3

Prečo sa scéna nedá natočiť?

Dôvodov, prečo sa scéna nedá natočiť, je viacero. Po prvé, je ťažké prinútiť deti, aby zahrali scénu viackrát bez toho, aby sa nudili alebo netlačili. Po druhé, je ťažké prinútiť deti, aby zahrali scénu tak, ako to scenáristi zamýšľali. Deti sú také nadšené, že sa nevedia prestať smiať, čo znemožňuje natáčanie scény.Ako štáb nakrúcal scénu?

Na natáčanie scény napriek tomu štáb použil inú metódu. Scénu rozdelili na časti a natáčali deti jednotlivo. Potom jednotlivé časti poskladali a vytvorili scénu. Takto mohli nakrútiť scénu bez toho, aby sa deti nudili alebo boli pod tlakom.

Ako štáb upravil scénu?

Na úpravu scény štáb poskladal scénu a pridal dialóg pre deti. Pridali aj hudbu a vizuálne efekty, aby bola scéna ešte komickejšia. Takto mohli pracovať na scéne bez toho, aby sa deti nudili alebo boli pod tlakom.

Záver

Tretia sezóna Po živote má scénu takú vtipnú, že ju nie je možné natočiť. Aby sa scéna aj tak nakrútila, štáb použil inú metódu a poskladal jednotlivé časti scény. Takto mohli natáčať a upravovať scénu bez toho, aby sa deti nudili alebo boli pod tlakom.FAQ

 • Aká je scéna v 3. sezóne After Life?
  Scéna, ktorá sa nedá natočiť, je tá, kde sa hlavný hrdina Tony (hrá Ricky Gervais) stretáva so skupinou detí, ktoré ho sprevádzajú na ceste do práce. Deti sú veľmi nadšené, pretože poznajú Tonyho a vidia ho ako nejakého hrdinu.
 • Prečo sa scéna nedá natočiť?
  Dôvodov, prečo sa scéna nedá natočiť, je viacero. Po prvé, je ťažké prinútiť deti, aby zahrali scénu viackrát bez toho, aby sa nudili alebo netlačili. Po druhé, je ťažké prinútiť deti, aby zahrali scénu tak, ako to scenáristi zamýšľali.
 • Ako štáb nakrúcal scénu?
  Aby sa scéna aj tak nakrútila, štáb poskladal kúsky scény a nakrútil deti jednotlivo. Potom jednotlivé časti poskladali a vytvorili scénu.
 • Ako štáb upravil scénu?
  Na úpravu scény štáb poskladal scénu a pridal dialóg pre deti. Pridali aj hudbu a vizuálne efekty, aby bola scéna ešte komickejšia.

Tabuľka

séria Epizóda
1 6
2 6
3 6

Tretia sezóna Po živote má scénu takú vtipnú, že ju nie je možné natočiť. Aby sa scéna aj tak nakrútila, štáb použil inú metódu a poskladal jednotlivé časti scény. Takto mohli natáčať a upravovať scénu bez toho, aby sa deti nudili alebo boli pod tlakom.