Trailer k druhej sezóne Alex Rider odhaľuje smrteľné hrozby a oveľa viac

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový trailer Alex Rider na 2. sezónu je tu a odhaľuje niektoré smrteľné hrozby, ktorým Alex Rider čelí. Druhá sezóna britskej akčnej série vychádza z rovnomennej knižnej série od Anthonyho Horowitza a sleduje tínedžera Alexa Ridera, ktorý pracuje ako tajný agent pre MI6. Trailer ukazuje, ako Alex stojí proti rôznym nepriateľom, vrátane ruského oligarchu, neľútostného obchodníka so zbraňami a tajomného kultu.Alex Rider Staffel 2

Alex Rider sezóna 2: trailer a zápletka

Trailer Alex Rider 2. sezóny začína pohľadom na Alexovu minulosť, keď bol ešte dieťa a jeho strýko Ian zomrel. Trailer tiež ukazuje, ako sa Alex ako teenager trénuje na tajného agenta a musí obstáť proti rôznym protivníkom. Trailer tiež odhaľuje niektoré zo smrteľných hrozieb, ktorým Alex čelí, vrátane ruského oligarchu, neľútostného obchodníka so zbraňami a tajomného kultu.

Alex Rider Season 2 je tu a trailer odhaľuje smrteľné hrozby a ďalšie. Nová sezóna bude pokračovať v dobrodružstvách 14-ročného Alexa Ridera, ktorý ako tínedžer pracoval pre britskú spravodajskú organizáciu MI6. Trailer ukazuje, ako sa Alex ponára do sveta nebezpečenstva a intríg, keď sa snaží bojovať so smrteľnou hrozbou. Nová sezóna predstaví aj niektoré nové postavy, vrátane tajomnej ženy menom Mrs. Jones. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú cestu, keď budú sledovať dobrodružstvá Alexa Ridera. Ak hľadáte napínavejšie seriály, pozrite si ich stretol gala 2022 outfity Olivia a Rotten Tomatoes the Alienist an.

Alex Rider Staffel 2

Obsadenie 2. sezóny Alex Rider a dátum vydania

Alex Rider 2. sezónu hrá Otto Farrant ako Alex Rider, Brenock O'Connor ako Tom Harris, Ronke Adekoluejo ako Jack Starbright, Stephen Dillane ako Alan Blunt a Vicky McClure ako pani Jonesová. Alex Rider Season 2 vyjde na Amazon Prime Video 4. júna 2021.Alex Rider Sezóna 2: Očakávania

Prvá sezóna Alexa Ridera bola obrovským úspechom a fanúšikovia od druhej sezóny očakávajú veľa. Fanúšikovia očakávajú, že druhá sezóna bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako prvá. Fanúšikovia tiež očakávajú, že druhá séria odhalí viac o Alexovej minulosti a rodine.

Alex Rider Sezóna 2: Záver

Nový trailer Alex Rider 2. sezóny odhaľuje niektoré zo smrteľných hrozieb, ktorým Alex Rider čelí. Druhá sezóna britskej akčnej série vyjde na Amazon Prime Video 4. júna 2021. Od druhej sezóny fanúšikovia očakávajú veľa a dúfajú, že bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako prvá.

FAQ

  • Kedy vyjde Alex Rider sezóna 2? Alex Rider Season 2 vyjde 4. júna 2021 na Amazon Prime Video.
  • Kto hrá Alexa Ridera v druhej sezóne? Alexa Ridera hrá Otto Farrant v druhej sezóne.
  • Čo fanúšikovia očakávajú od druhej sezóny? Fanúšikovia očakávajú, že druhá sezóna bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako prvá.

Alex Rider Sezóna 2: Postavy

názov úlohu
Otto Farrant Alex Rider
Brenock O'Connor Tom Harris
Ronke Adekoluejo Jack Starbright
Stephen Dillane Alan Blunt
Vicky McClure pani Jonesová

Alex Rider Season 2 predstaví obsadenie nových postáv vrátane ruského oligarchu, neľútostného obchodníka so zbraňami a tajomného kultu. Fanúšikovia od nových postáv očakávajú veľa a dúfajú, že vďaka nim bude séria ešte napínavejšia.Záver

Nový trailer Alex Rider 2. sezóny odhaľuje niektoré zo smrteľných hrozieb, ktorým Alex Rider čelí. Druhá sezóna britskej akčnej série vyjde na Amazon Prime Video 4. júna 2021. Od druhej sezóny fanúšikovia očakávajú veľa a dúfajú, že bude ešte akčnejšia a napínavejšia ako prvá. Druhá sezóna tiež predstaví množstvo nových postáv, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia.

Pre viac informácií o Alex Rider Season 2 navštívte Amazon a IMDb .