Alex Rider Sezóna 3: Obsadenie a to, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Na tretej sezóne série Alex Rider sa pracuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach, vrátane obsadenia a nového príbehu.

Tretia sezóna série Alex Rider bude čoskoro vydaná na Amazon Prime Video. Herecké obsadenie seriálu je už známe a objaví sa aj množstvo nových tvárí. Laverne Cox sa predstaví ako pani Jonesová, nová postava, ktorá bude hrať hlavnú úlohu v sérii. Medzi ďalšie nové tváre patria Stephen Dillane ako Alan Blunt, Brenock O'Connor ako Tom Harris a Vicky McClure ako asistentka pani Jonesovej. Tiež vieme, že séria urobí nejaké zmeny v zápletke, ale zatiaľ nevieme, ako to ovplyvní príbeh. Ak sa chcete dozvedieť viac o Laverne Coxovej, môžete Laverne Cox alte Pictures vyhliadka. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových zmenách v sérii, môžete Kus 1035 uniká čítať.Alex Rider Staffel 3

Obsah

povolanie

Obsadenie tretej sezóny série Alex Rider ešte nebolo oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sa vrátia poprední herci Otto Farrant, Brenock O'Connor, Ronke Adekoluejo, Vicky McClure, Stephen Dillane a Andrew Buchan. Očakáva sa, že sa pridajú aj noví herci, ktorí predstavia nové postavy.

Alex Rider Staffel 3

Zápletka

Dej tretej sezóny série Alex Rider zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že nové epizódy budú založené na románe Eagle Strike bude založená. V tomto románe je Alex vtiahnutý do série dobrodružstiev, ktoré ho zavedú do Španielska, Francúzska a púšte. Musí sa postaviť proti skupine teroristov, ktorí plánujú útok na Londýn.zverejnenie

Vydanie tretej sezóny série Alex Rider ešte nie je známe. Očakáva sa však, že nové epizódy budú vydané v roku 2021. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

FAQ

  • Kto je v tretej sezóne série Alex Rider?
    Obsadenie tretej sezóny série Alex Rider ešte nebolo oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sa vrátia poprední herci Otto Farrant, Brenock O'Connor, Ronke Adekoluejo, Vicky McClure, Stephen Dillane a Andrew Buchan.
  • Kedy bude vydaná tretia sezóna série Alex Rider?
    Vydanie tretej sezóny série Alex Rider ešte nie je známe. Očakáva sa však, že nové epizódy budú vydané v roku 2021.
  • Na čom je založený dej tretej sezóny série Alex Rider?
    Dej tretej sezóny série Alex Rider zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že nové epizódy budú založené na románe Eagle Strike bude založená.

Tretia sezóna série Alex Rider sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Dovtedy môžete tu informovať o prvých dvoch sezónach a tu rímskeho Eagle Strike kúpiť.