Alex vs. Amerika: Dátum vydania 2. sezóny potvrdený

Aký Film Vidieť?
 

Alex vs. America Season 2 vyjde na Netflixe 15. apríla 2021. Séria, ktorú režírovala herečka a komička Alex Moffat, je satirickým skúmaním americkej kultúry. Prvá sezóna bola vydaná v apríli 2020 a získala veľa uznania. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a satiry. Ak sa chcete o šou dozvedieť viac, čítajte ďalej Supergirl sezóna 4 zrušená a modré exorcistické kapitoly .

ObsahAlex vs. Amerika sezóna 2 je konečne tu! Fanúšikovia série sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie a napätia. Máme všetky potrebné informácie o potvrdenom dátume vydania 2. sezóny Alex vs America a všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste zachytili nové epizódy.

Alex vs Amerika sezóna 2

Obsah

 • Alex vs America dátum vydania sezóny 2
 • Nové epizódy
 • Trailer
 • často kladené otázky

Alex vs America dátum vydania sezóny 2

Druhá séria Alex vs. Amerika sa bude vysielať ďalej 15. apríla 2021 vydaný na Netflixe. Nové epizódy budú pozostávať z ôsmich epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie a napätia.

Alex vs Amerika sezóna 2

Nové epizódy

Alex vs. America Season 2 bude obsahovať osem nových epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie a napätia. Nové epizódy budú pokračovať v príbehu Alexa a jeho priateľov, ktorí sa snažia zachrániť svet pred globálnou hrozbou.Trailer

Oficiálny trailer na Alex vs. America Season 2 bol vydaný dňa 1. apríla 2021 publikovaný. Trailer zobrazuje ukážky nových epizód a ukazuje Alexa a jeho priateľov, ktorí sa snažia zachrániť svet pred globálnou hrozbou.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde druhá séria Alex vs America?
  Alex vs. America Season 2 vyjde na Netflixe 15. apríla 2021.
 • Koľko epizód bude mať Alex vs America sezóna 2?
  Druhá séria Alex vs. Amerika bude pozostávať z ôsmich epizód.
 • Kde môžem vidieť upútavku Alex vs America na 2. sezónu?
  Oficiálny trailer na Alex vs. America Season 2 je dostupný na YouTube.

Záver

Alex vs. America Season 2 vyjde na Netflixe 15. apríla 2021. Nové epizódy budú pozostávať z ôsmich epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie a napätia. Oficiálny trailer na Alex vs. America Season 2 je dostupný na YouTube. Dúfame, že teraz máte všetky potrebné informácie o potvrdenom dátume vydania Alex vs America sezóny 2 a všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste zachytili nové epizódy.

Viac informácií o Alex vs. America Season 2 nájdete na Netflix a YouTube .