Alice in Borderland Sezóna 2: obnovenie a fakty

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Alice in Borderland je japonský trilerový seriál založený na rovnomennej mange. Séria bola obnovená v decembri 2020 a druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júli 2021. V tomto článku sa dozviete viac o obnovení 2. sezóny Alice in Borderland a úžasných faktoch s tým spojených. Dozviete sa o postavách, príbehu a svete, do ktorého sa séria odohráva.Alica v pohraničí sezóna 2

Alice in Borderland obnovenie sezóny 2

Sezóna 2 Alice in Borderland bola obnovená v decembri 2020. Séria je produkovaná spoločnosťou Netflix a bude vydaná na Netflix v júli 2021. Druhá séria bude mať osem epizód a dej sa zameria na postavy a svet, do ktorého je séria zasadená. Seriál režíruje Shinsuke Sato a scenár napísal Yasuko Kuramitsu.

Alice in Borderland Season 2 je obnova a skutočnosť. Je to pokračovanie prvej sezóny, ktorá pokračuje v príbehu Arisu, Karubeho a Chotu. Druhá sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a udalostí, ktoré posunú príbeh dopredu. Jednou z najväčších záhad druhej sezóny je, kto zabil Leslieho Delgada. Dozvieme sa tiež viac o minulosti postáv a o tom, ako zapadajú do príbehu. Uvidíme aj rozhovor s Kennym Ortegom a Madison Reyes, keď hovoria o svojom novom projekte Julie and the Phantom. Kto zabil Leslieho Delgada? , Rozhovor s Juliou a fantómom .

Alica v pohraničí sezóna 2

Úžasné fakty o Alici v Borderlande

Alice in Borderland je japonský trilerový seriál založený na rovnomennej mange. Séria je o skupine priateľov, ktorí sa prenesú do sveta plného nebezpečenstva a dobrodružstva. Postavy musia prekonať rôzne výzvy, aby prežili. Seriál si zahrá obsadenie známych japonských hercov ako Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami a Keita Machida. Séria bola produkovaná spoločnosťou Netflix a bude vydaná na Netflix v júli 2021.Postavy v Alice in Borderland

Hlavnými postavami Alice in Borderland sú Arisu, Karube, Chota a Usagi. Arisu je stredoškolák, ktorý sa prenesie do sveta plného nebezpečenstva a dobrodružstva. Karube je bývalý študent, ktorý pomáha Arisu v jeho dobrodružstvách. Chota je bývalý stredoškolák, ktorý je odborníkom na počítačové hry. Usagi je bývalá študentka, ktorá je expertkou na bojové umenia. Postavy musia prekonať rôzne výzvy, aby prežili.

Príbeh Alice v Borderlande

Dej Alice in Borderland sa točí okolo skupiny priateľov, ktorí sa prenesú do sveta plného nebezpečenstva a dobrodružstva. Postavy musia prekonať rôzne výzvy, aby prežili. Dej je plný akcie a napätia a postavy sa musia vysporiadať s rôznymi nebezpečenstvami. Seriál si zahrá obsadenie známych japonských hercov ako Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami a Keita Machida.

Svet Alice v Borderlande

Svet Alice v Borderlande je svetom nebezpečenstva a dobrodružstva. Postavy musia prekonať rôzne výzvy, aby prežili. Svet je plný akcie a vzrušenia a postavy musia čeliť rôznym nebezpečenstvám. Svet je plný mágie a postavy musia používať rôzne magické sily, aby prežili.Záver

Alice in Borderland je japonský trilerový seriál založený na rovnomennej mange. Séria bola obnovená v decembri 2020 a druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júli 2021. V tomto článku sa dozviete viac o obnovení 2. sezóny Alice in Borderland a úžasných faktoch s tým spojených. Dozviete sa o postavách, príbehu a svete, do ktorého sa séria odohráva.

FAQ

  • Kedy vyjde 2. séria Alice in Borderland? Sezóna 2 Alice in Borderland vyjde na Netflixe v júli 2021.
  • Kto hrá hlavné postavy vo filme Alice in Borderland? Hlavnými postavami Alice in Borderland sú Arisu, Karube, Chota a Usagi. Hrajú ich Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami a Keita Machida.
  • Aká je zápletka Alice in Borderland? Dej Alice in Borderland sa točí okolo skupiny priateľov, ktorí sa prenesú do sveta plného nebezpečenstva a dobrodružstva. Postavy musia prekonať rôzne výzvy, aby prežili.

Tabuľka

titul renovácia zverejnenie
Alica v Borderlande decembra 2020 júla 2021

Alice in Borderland je vzrušujúca a zábavná séria založená na rovnomennej mange. Séria bola obnovená v decembri 2020 a druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júli 2021. V tomto článku sa dozviete viac o obnovení 2. sezóny Alice in Borderland a úžasných faktoch s tým spojených. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .