Alice in Borderland Season 2 Dátum vydania, aktualizácie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Alice in Borderland Season 2 je japonský triler podľa rovnomennej mangy. Prvá sezóna bola vydaná v decembri 2020 a potešila fanúšikov po celom svete. Očakáva sa, že druhá sezóna vyjde v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvá a ešte hlbší prieskum sveta Alice in Borderland. Ak hľadáte filmy podobné Alice in Borderland, odporúčame vám podobné filmy ako ona a podobné filmy ako ona pozerať.

ObsahJaponský akčný seriál Alica v Borderlande potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série bola vydaná v decembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne Alica v Borderlande , vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

Alica v pohraničí sezóna 2

Obsah

 • Dátum vydania druhej sezóny Alice in Borderland
 • Obsadenie Alice v 2. sezóne Borderland
 • Príbeh 2. sezóny Alice in Borderland
 • Trailer na 2. sezónu Alice in Borderland
 • Časté otázky o 2. sezóne Alice in Borderland

Dátum vydania druhej sezóny Alice in Borderland

Druhá sezóna Alica v Borderlande očakávané vydanie v decembri 2021. Prvá sezóna série bola vydaná v decembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Hoci oficiálny dátum vydania ešte nie je známy, očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v decembri 2021.

Alica v pohraničí sezóna 2

Obsadenie Alice v 2. sezóne Borderland

Obsadenie druhej sezóny Alica v Borderlande Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami seriálu sú Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami, Keita Machida, Yuki Morinaga, Ayame Misaki a Yuta Koseki. Očakáva sa, že obsadenie v druhej sezóne bude rovnaké ako v prvej sezóne.Príbeh 2. sezóny Alice in Borderland

Dej druhej sezóny Alica v Borderlande Očakáva sa, že bude pokračovať v zápletke prvej sezóny. V prvej sezóne série boli postavy prenesené do alternatívneho sveta, kde musia hrať rôzne hry, aby prežili. V druhej sezóne sa postavy pokúsia opustiť svet a vrátiť sa domov. Očakáva sa, že dej druhej sezóny bude pokračovať v dejovej línii prvej sezóny.

Trailer na 2. sezónu Alice in Borderland

Trailer k druhej sezóne Alica v Borderlande očakávané vydanie v novembri 2021. Hoci oficiálny dátum vydania traileru ešte nie je známy, očakáva sa, že trailer bude zverejnený v novembri 2021. Trailer pripraví fanúšikov na dej druhej sezóny a dá im ochutnať druhú sezónu.

Časté otázky o 2. sezóne Alice in Borderland

 • Kedy vyjde 2. séria Alice in Borderland?
  Druhá sezóna Alica v Borderlande očakávané vydanie v decembri 2021.
 • Kto je hlavným obsadením Alice v Borderland Season 2?
  Hlavné obsadenie druhej sezóny Alica v Borderlande Očakáva sa, že budú rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami seriálu sú Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami, Keita Machida, Yuki Morinaga, Ayame Misaki a Yuta Koseki.
 • Kedy vyjde trailer na 2. sezónu Alice in Borderland?
  Trailer k druhej sezóne Alica v Borderlande očakávané vydanie v novembri 2021.

Záver

Druhá sezóna Alica v Borderlande očakávané vydanie v decembri 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa, že dej druhej sezóny bude pokračovať v deji prvej sezóny. Očakáva sa, že trailer druhej série bude vydaný v novembri 2021. Viac informácií o druhej sezóne Alica v Borderlande pozri ďalej Netflix a IMDb .