All American: Homecoming Season 2 Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna All American: Homecoming čoskoro príde na Netflix. Séria založená na živote bývalého hráča NFL Spencera Paysingera rozpráva príbeh mladého futbalistu, ktorý prejde z chudobnej štvrte na bohatú strednú školu. Tu je viac o sezóne 2 vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

All American: Homecoming Season 2 čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko prekvapivých zvratov. Obsadenie 2. sezóny bude zahŕňať niektoré známe tváre, ale aj niektoré nové. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o All American: Homecoming Season 2, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných reláciách Netflix, môžete okrajový 2 netflix a Nové obsadenie pre 5. sériu Amsterdamu návšteva.All American: Homecoming Staffel 2

Dátum publikácie

Druhá sezóna All American: Homecoming vyjde na Netflixe 11. júna 2021. Prvá sezóna série bola vydaná v októbri 2018 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Druhá sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód a bude pokračovať v príbehu Spencera Paysingera a jeho rodiny.

All American: Homecoming Staffel 2

povolanie

Obsadenie druhej sezóny All American: Homecoming bude obsahovať veľa známych tvárí. Hlavný predstaviteľ Daniel Ezra sa vráti ako Spencer Paysinger. Účinkujú aj Taye Diggs ako tréner Billy Baker, Bre-Z ako Tamia 'Coop' Cooper, Greta Onieogou ako Layla Keating, Monet Mazur ako Laura Fine-Baker, Michael Evans Behling ako Jordan Baker a Cody Christian ako Asher Adams.Zápletka

Druhá sezóna All American: Homecoming bude pokračovať v rozprávaní príbehu Spencera Paysingera a jeho rodiny. V prvej sezóne Spencer zmenil strednú školu a presťahoval sa do bohatej štvrte. V druhej sezóne sa bude musieť vysporiadať s novými výzvami, ktoré prichádzajú s jeho novým životom. Bude sa tiež snažiť utužovať vzťahy s rodinou a priateľmi.

Trailer

Oficiálny trailer na druhú sezónu All American: Homecoming bol vydaný 11. mája 2021. Trailer ukazuje, ako sa Spencer snaží prechádzať svojím novým životom a zároveň sa snaží posilniť svoje vzťahy s rodinou a priateľmi. Trailer tiež dáva ochutnávku nových postáv, ktoré sa objavia v druhej sezóne.

Kritika

Prvá sezóna All American: Homecoming dostal väčšinou pozitívne recenzie. Kritici chválili herecké obsadenie a dej seriálu. Na mnohých kritikov zapôsobil aj spôsob, akým seriál zobrazil život mladého futbalistu z chudobnej štvrte. Zatiaľ nie je známe, ako prijmú druhú sériu kritici, no fanúšikovia sú na nové epizódy veľmi nadšení.FAQ

  • Kedy vyjde 2. sezóna All American: Homecoming?
    All American: Homecoming Season 2 vyjde na Netflixe 11. júna 2021.
  • Kto je súčasťou All American: Homecoming Season 2?
    Obsadenie All American: Homecoming Season 2 bude zahŕňať mnoho známych tvárí. Hlavný predstaviteľ Daniel Ezra sa vráti ako Spencer Paysinger. Účinkujú aj Taye Diggs ako tréner Billy Baker, Bre-Z ako Tamia 'Coop' Cooper, Greta Onieogou ako Layla Keating, Monet Mazur ako Laura Fine-Baker, Michael Evans Behling ako Jordan Baker a Cody Christian ako Asher Adams.
  • Aký je dej All American: Homecoming Season 2?
    Druhá séria All American: Homecoming bude pokračovať v príbehu Spencera Paysingera a jeho rodiny. V prvej sezóne Spencer zmenil strednú školu a presťahoval sa do bohatej štvrte. V druhej sezóne sa bude musieť vysporiadať s novými výzvami, ktoré prichádzajú s jeho novým životom. Pokúsi sa tiež upevniť vzťahy s rodinou a priateľmi.

Záver

Druhá sezóna All American: Homecoming čoskoro príde na Netflix. Obsadenie 2. sezóny bude zahŕňať mnoho známych tvárí. Dej druhej sezóny bude pokračovať v rozprávaní príbehu Spencera Paysingera a jeho rodiny. Fanúšikovia sa na nové epizódy veľmi tešia a kritici si budú musieť počkať, ako prijmú druhú sériu.

Viac informácií o druhej sezóne All American: Homecoming pozri ďalej Netflix a IMDb .

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 október 2018
sezóna 2 11. júna 2021