All of Us Is Dead Sezóna 2 je obnovená!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Postapokalyptická sci-fi séria Všetci sme mŕtvi dostane druhú sezónu! Séria dostupná na Netflixe dostane pokračovanie, ktoré pokračuje v príbehu prvej sezóny. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o poslednej sezóne.

Fanúšikovia All of Us Is Dead budú radi, keď budú vedieť, že séria bola obnovená na druhú sezónu! Prvá sezóna série Netflix bola ocenená kritikmi aj divákmi a očakávania od druhej sezóny sú vysoké. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o príbehu a uvidíme, ako sa postavy vyvinú. Ak sa chcete dozvedieť viac o seriáli, pozrite sa film ako to skončí a Trailer na klamstvá a podvádzanie Netflix an.Všetci sme mŕtvi sezóna 2

Obsah

 • pozadie
 • Zápletka
 • povolanie
 • dátum vydania
 • Trailer
 • Záver

pozadie

Postapokalyptická sci-fi séria Všetci sme mŕtvi bol produkovaný spoločnosťou Netflix a prvýkrát vydaný v roku 2019. Séria rozpráva príbeh skupiny ľudí, ktorí sa snažia prežiť v postapokalyptickom svete. Prvá sezóna bola pozitívne prijatá kritikmi aj divákmi a získala mnoho ocenení.

Všetci sme mŕtvi sezóna 2

Zápletka

Dej druhej sezóny Všetci sme mŕtvi bude odkazovať na príbeh prvej sezóny. Skupina sa vydá na novú cestu za hľadaním nového domova. Počas cesty sa stretnú s novými nebezpečenstvami a výzvami, ktoré musia prekonať, aby prežili.Všetci sme mŕtvi sezóna 2

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Všetci sme mŕtvi bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Patrí medzi ne Eliza Taylor ako Clarke Griffin, Bob Morley ako Bellamy Blake, Marie Avgeropoulos ako Octavia Blake, Lindsey Morgan ako Raven Reyes a mnohí ďalší.

dátum vydania

Druhá sezóna Všetci sme mŕtvi Očakáva sa, že vyjde na Netflix v roku 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený.

Trailer

Trailer k druhej sezóne Všetci sme mŕtvi očakávané vydanie na jar 2021. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 1. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom seriál je.Záver

Druhá sezóna Všetci sme mŕtvi Očakáva sa, že vyjde na Netflix v roku 2021. Dej bude založený na príbehu prvej sezóny a obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov. Trailer by mal vyjsť na jar 2021. Už teraz sa tešíme na novú sezónu!

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde 2. séria All of Us Is Dead?
  A: Očakáva sa, že druhá séria All of Us Is Dead vyjde na Netflixe v roku 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v All of Us Is Dead Season 2?
  A: Obsadenie druhej série All of Us is Dead bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sérii.
 • Otázka: Kedy vyjde trailer na 2. sezónu All of Us Is Dead?
  A: Očakáva sa, že trailer na druhú sériu All of Us is Dead vyjde na jar 2021.

Záver

Druhá sezóna Všetci sme mŕtvi Očakáva sa, že vyjde na Netflix v roku 2021. Dej bude založený na príbehu prvej sezóny a obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov. Trailer by mal vyjsť na jar 2021. Už teraz sa tešíme na novú sezónu!

Viac informácií o druhej sezóne Všetci sme mŕtvi pozri ďalej Netflix a IMDb .