Dátum a čas vydania 3. sezóny American Crime Story

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

3. sezóna American Crime Story sa bude vysielať v USA 27. mája 2021 na FX. Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu novú sezónu. V tomto článkuObsadenie 3. sezóny American Crime Story

Dátum a čas vydania 3. sezóny American Crime Story

3. sezóna American Crime Story sa bude vysielať 27. mája 2021 o 21:00 EST na FX. Nová sezóna bude pozostávať z deviatich epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Nová sezóna sa zameria na vraždu Gianniho Versaceho a zahrajú si v nej Penélope Cruz, Edgar Ramirez a Ricky Martin.

Očakáva sa, že 3. sezóna American Crime Story vyjde v roku 2021. Bude to antologická séria venovaná vražde Gianniho Versaceho. Čas a dátum vydania série zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať na FX na jar 2021. Producentmi seriálu sú Ryan Murphy, Brad Falchuk a Nina Jacobson. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sériu. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji, môžete tiež v kapitole 136 Rohscan a equinox end netflix vyhliadka.

Ako sa pozerať na 3. sezónu American Crime Story?

Nová sezóna American Crime Story sa vysiela na FX. Prehliadku môžete sledovať aj prostredníctvom webovej stránky FX alebo aplikácie FX. Ak máte predplatné streamovacej služby, ako je Hulu alebo Sling TV, môžete tu tiež sledovať reláciu. Môžete si tiež zakúpiť predplatné FX Now a sledovať reláciu.Kto je súčasťou 3. sezóny American Crime Story?

Novú sezónu American Crime Story hrajú Penelope Cruz, Edgar Ramirez a Ricky Martin. Nebudú chýbať ani známe tváre vrátane Darrena Crissa, Maxa Greenfielda, Finna Wittrocka, Judith Light, Jona Jona Brionesa a mnohých ďalších.

Bude aj štvrtá séria American Crime Story?

Štvrtá séria American Crime Story ešte nebola oznámená. Je však možné, že relácia dostane štvrtú sezónu, ak bude tretia séria úspešná. O najnovšom vývoji budeme naďalej informovať.

Časté otázky týkajúce sa amerického kriminálneho príbehu 3. sezóny

  • Kedy sa bude vysielať 3. séria American Crime Story? 3. sezóna American Crime Story sa bude vysielať 27. mája 2021 o 21:00 EST na FX.
  • Kto je súčasťou 3. sezóny American Crime Story? Novú sezónu American Crime Story hrajú Penelope Cruz, Edgar Ramirez a Ricky Martin. Nebudú chýbať ani známe tváre vrátane Darrena Crissa, Maxa Greenfielda, Finna Wittrocka, Judith Light, Jona Jona Brionesa a mnohých ďalších.
  • Bude aj štvrtá séria American Crime Story? Štvrtá séria American Crime Story ešte nebola oznámená. Je však možné, že relácia dostane štvrtú sezónu, ak bude tretia séria úspešná.

Záver

3. sezóna American Crime Story sa bude vysielať 27. mája 2021 o 21:00 EST na FX. Nová sezóna bude pozostávať z deviatich epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Nová sezóna sa zameria na vraždu Gianniho Versaceho a zahrajú si v nej Penélope Cruz, Edgar Ramirez a Ricky Martin. Nebudú chýbať ani známe tváre vrátane Darrena Crissa, Maxa Greenfielda, Finna Wittrocka, Judith Light, Jona Jona Brionesa a mnohých ďalších. O najnovšom vývoji budeme naďalej informovať.Viac informácií o 3. sezóne American Crime Story nájdete na Webová stránka FX a stránka IMDb .

Tabuľka: Americký kriminálny príbeh 3. sezóna

titul Dátum publikácie čas
Americký kriminálny príbeh Staffel 3 27. máj 2021 21 Uhr EST