American Gigolo Showtime: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová séria Showtime Americký Gigolo sa čoskoro objaví na obrazovke. Séria je vyrábaná produkčnou spoločnosťou Zobraziť čas je vyrobený a bude rozprávať príbeh o mladom mužovi, ktorý sa najme ako gigolo, aby vyriešil svoje finančné problémy. Tu je viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších.Americký gigolo

Dátum publikácie

Nová séria Americký Gigolo Očakáva sa, že premiéra na Showtime v roku 2021. Presný dátum vydania však zatiaľ nie je známy. Hneď ako bude oznámený dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

American Gigolo je americká dráma z roku 1980, ktorú napísal a režíroval Paul Schrader. Film, v ktorom hrá Richard Gere ako profesionálny gigolo, sa stal kultovou klasikou a dočkal sa pokračovania v roku 1990. Showtime nedávno oznámil, že bude produkovať novú sériu s názvom American Gigolo. Séria, ktorú produkovali Richard Gere a Paul Schrader, predstaví novú generáciu postáv a príbehov. Dátum vydania, herecké obsadenie, zápletka a ďalšie zatiaľ nie sú známe. My sa však už nevieme dočkať, čo nám nová séria ponúkne. Kým čakáme na American Gigolo, môžete si tiež pozrieť najnovšie aktualizácie Bernie krikľavý herec a Večné 2 teórie vyhliadka.

Americký gigolo

povolanie

Obsadenie seriálu Americký Gigolo je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že sa v sérii objavia aj niektorí známi herci. Hneď ako bude obsadenie oznámené, aktualizujeme ho tu.Americký gigolo

Zápletka

Dej seriálu Americký Gigolo sa bude točiť okolo mladého muža, ktorý sa najme ako gigolo, aby vyriešil svoje finančné problémy. Pri riešení svojich finančných problémov sa vydá na sériu dobrodružstiev. Očakáva sa, že séria bude kombináciou drámy a komédie.

Trailer

Trailer k seriálu Americký Gigolo Zatiaľ nie je k dispozícii. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme.

FAQ

  • Kedy bude mať premiéru americká séria Gigolo? Očakáva sa, že seriál bude mať premiéru na Showtime v roku 2021. Presný dátum vydania však zatiaľ nie je známy.
  • Kto bude hrať v seriáli American Gigolo? Obsadenie seriálu zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že sa v sérii objavia aj niektorí známi herci.
  • Aký je dej série American Gigolo? Séria sa bude točiť okolo mladého muža, ktorý sa najme ako gigolo, aby vyriešil svoje finančné problémy.

Záver

Nová séria Showtime Americký Gigolo sa čoskoro objaví na obrazovke. Séria je vyrábaná produkčnou spoločnosťou Zobraziť čas je vyrobený a bude rozprávať príbeh o mladom mužovi, ktorý sa najme ako gigolo, aby vyriešil svoje finančné problémy. Zistite viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších. Ďalšie informácie nájdete v časti showtime.com a IMDb .Tabuľka

titul Americký Gigolo
výrobná spoločnosť Zobraziť čas
Dátum publikácie Pravdepodobne 2021
povolanie Zatiaľ neznáme
Zápletka Mladý muž, ktorý sa najme ako gigolo, aby vyriešil svoje finančné problémy.