American Gods Season 3: Nové detaily od Neila Gaimana

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

3. sezóna American Gods je v prevádzke a fanúšikovia sú nadšení, že uvidia nový vývoj. Tvorca série Neil Gaiman zverejnil niekoľko nových podrobností o nadchádzajúcej sezóne. V tomto článku sa dozviete viac o novom vývoji a o tom, čo môžete očakávať v sezóne 3.

Fanúšikovia American Gods sa budú radovať, pretože čoskoro vyjde tretia sezóna série. Neil Gaiman, autor knihy, zverejnil nové podrobnosti o nadchádzajúcej sezóne. Povedal, že fanúšikovia môžu očakávať prekvapivé zvraty. Nová sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Ak sa vám páči viac o iných sériách Čas vydania 3. sezóny odčarovania a Sestra Luciferova sezóna 6 Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte našu webovú stránku.Americkí bohovia Staffel 3

Obsah

 • Úvod
 • Nové detaily od Neila Gaimana
 • Nové postavy
 • Nové dejové línie
 • Nové lokality
 • Nové stvorenia
 • Záver

Úvod

American Gods je americký televízny seriál založený na rovnomennom románe Neila Gaimana. Séria rozpráva príbeh Shadow Moon, bývalého väzňa, ktorý vstúpi do sveta plného bohov a tvorov. Prvé dve sezóny sa vysielali s veľkým ohlasom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nový vývoj v tretej sezóne.

Americkí bohovia Staffel 3

Nové detaily od Neila Gaimana

Neil Gaiman zverejnil niekoľko nových detailov o nadchádzajúcej sezóne. Povedal, že tretia sezóna bude iná ako predchádzajúce sezóny. Viac sa zameriame na postavy a ich vývoj. Viac sa zameriame aj na príbehy, ktoré v predchádzajúcich sezónach neboli tak rozsiahle.Nové postavy

V tretej sezóne je predstavených niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je pán Wednesday, starý boh, ktorý sa snaží zjednotiť ostatných bohov, aby viedli vojnu proti novým bohom. Do príbehu sa zavedú aj niektoré nové ľudské postavy.

Nové dejové línie

Tretia sezóna predstavuje niekoľko nových príbehových oblúkov. Jednou z nových dejových línií je príbeh Shadow Moon a jeho cesty za zjednotením ostatných bohov. Pribudnú aj nové príbehy zamerané na ľudské postavy. K dispozícii budú aj nové príbehové oblúky zamerané na nové bytosti.

Nové lokality

V tretej sezóne bude predstavených niekoľko nových miest natáčania. Niektoré z nových miest natáčania sú mesto Lakeside, malé mesto vo Wisconsine, a mesto Cairo, malé mesto v Illinois. Pribudnú aj nové miesta natáčania zamerané na nové postavy a príbehy.Nové stvorenia

V tretej sezóne sú predstavené niektoré nové bytosti. Niektoré z nových stvorení sú trpaslíci, ktorí žijú v lesoch, a trolovia, ktorí žijú v horách. Budú tu tiež nejaké nové bytosti sústredené okolo nových postáv a príbehov.

Záver

3. sezóna American Gods bude iná ako predchádzajúce sezóny. Viac sa zameriame na postavy a ich vývoj. Viac sa zameriame aj na príbehy, ktoré v predchádzajúcich sezónach neboli tak rozsiahle. Predstavuje tiež niektoré nové postavy, príbehy, miesta natáčania a stvorenia. Sme nadšení z nového vývoja v tretej sezóne.

FAQ

 • Kto je Neil Gaiman?
  Neil Gaiman je britský autor známy svojimi románmi a komiksami. Je tvorcom amerického televízneho seriálu American Gods.
 • Aké nové postavy sa predstavia v tretej sezóne?
  V tretej sezóne je predstavených niekoľko nových postáv, vrátane pána Streda, starého boha, a niekoľkých nových ľudských postáv.
 • Aké nové príbehy budú predstavené v tretej sezóne?
  Sezóna 3 predstavuje niekoľko nových príbehových oblúkov, vrátane príbehu Shadow Moon a jeho cesty za zjednotením ostatných bohov a niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré sa zameriavajú na ľudské postavy.

Zhrnutie

Tvorca American Gods Neil Gaiman zverejnil niekoľko nových detailov o nadchádzajúcej sezóne. Tretia sezóna bude iná ako predchádzajúce sezóny. Viac sa zameriame na postavy a ich vývoj. Predstavuje tiež niektoré nové postavy, príbehy, miesta natáčania a stvorenia. Sme nadšení z nového vývoja v tretej sezóne.Pre viac informácií o American Gods Season 3 navštívte The Hollywood Reporter a Den of Geek .