American Gods Season 3: Najnovšie aktualizácie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

American Gods Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Najnovšie aktualizácie a ďalšie informácie o sérii nájdete tu. Očakáva sa, že posledná sezóna vyjde v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu bude zahŕňať aj niekoľko nových tvárí. Môžeme tiež očakávať, že dej série naberie zaujímavé obrátky. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách a viac o sérii, navštívte našu webovú stránku. Možno sa vám bude páčiť viac o iných aktuálnych sériách Black Clover Kapitel 280 Spoiler a Obsadenie skleníkovej akadémie skúsenosti.

ObsahAmerican Gods je americký televízny seriál založený na rovnomennom románe Neila Gaimana. Séria, ktorú vysielal Starz v apríli 2017, rozpráva príbeh Shadow Moon, bývalého odsúdeného, ​​ktorý sa ponorí do sveta bohov a mýtov. Prvá sezóna série bola odvysielaná v apríli 2017 a druhá sezóna v marci 2019. Teraz sa pracuje na 3. sezóne American Gods a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie aktualizácie.

Americkí bohovia Staffel 3

Obsah

 • Najnovšie aktualizácie 3. sezóny American Gods
 • obsadenie a dej
 • Trailer
 • Najnovší vývoj
 • FAQ

Najnovšie aktualizácie 3. sezóny American Gods

Očakáva sa, že 3. sezóna American Gods sa bude vysielať v roku 2021. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v januári 2020 a bolo pozastavené v marci 2020 z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020. Očakáva sa, že tretia séria bude mať 10 epizód a bude sa vysielať na Starz v roku 2021.

Americkí bohovia Staffel 3

obsadenie a dej

Očakáva sa, že 3. sezóna American Gods predstaví niekoľko nových postáv vrátane Mr. Wednesday (Ian McShane), Shadow Moon (Ricky Whittle), Laura Moon (Emily Browning), Mad Sweeney (Pablo Schreiber), Mr. World (Crispin Glover) a Technical Chlapec (Bruce Langley). Očakáva sa, že tretia sezóna bude pokračovať v príbehu Shadow Moon a jeho putovaní svetom bohov a mýtov.Trailer

Trailer na 3. sezónu American Gods ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Najnovší vývoj

V auguste 2020 bolo obnovené natáčanie tretej série American Gods. Ukončenie nakrúcania sa očakáva do konca roka. Očakáva sa, že tretia sezóna bude vysielaná na Starz v roku 2021.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria American Gods?
  Očakáva sa, že 3. sezóna American Gods sa bude vysielať na Starz v roku 2021.
 • Kto bude hrať v 3. sezóne American Gods?
  Očakáva sa, že 3. sezóna American Gods predstaví niekoľko nových postáv vrátane Mr. Wednesday (Ian McShane), Shadow Moon (Ricky Whittle), Laura Moon (Emily Browning), Mad Sweeney (Pablo Schreiber), Mr. World (Crispin Glover) a Technical Chlapec (Bruce Langley).
 • Kedy vyjde trailer na tretiu sezónu American Gods?
  Trailer na 3. sezónu American Gods ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Záver

Očakáva sa, že 3. sezóna American Gods sa bude vysielať na Starz v roku 2021. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v januári 2020 a bolo pozastavené v marci 2020 z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020. Očakáva sa, že 3. séria predstaví niekoľko nových postáv vrátane Mr. Wednesday (Ian McShane), Shadow Moon (Ricky Whittle), Laura Moon (Emily Browning), Mad Sweeney (Pablo Schreiber), Mr. World (Crispin Glover) a Technical Boy ( Bruce Langley). Trailer na 3. sezónu American Gods ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu. Pre viac informácií o American Gods Season 3 navštívte Starz a IMDb .