American Gods Season 3: Marilyn Manson už tam nie je

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Marilyn Manson sa objaví v nadchádzajúcej sezóne Americkí bohovia už nevidieť. Rozhodnutie prišlo po začatí vyšetrovania obvinení proti Mansonovi. Máme všetky podrobnosti o tomto rozhodnutí a o tom, čo to znamená pre sériu.

Fanúšikovia 'American Gods' budú zarmútení, že Marilyn Manson už nebude súčasťou 3. sezóny. Hudobník zohral dôležitú úlohu v druhej sezóne. Producenti seriálu potvrdili, že Manson už nebude súčasťou tretej sezóny. Kto sa jeho úlohy ujme, zatiaľ nie je známe. Fanúšikovia sa však môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko nových príbehov, keď začne tretia sezóna. Kým fanúšikov čaká tretia sezóna, môžu sa tešiť aj na nové skladby od Úvodná skladba Haikyuu Staffel 4 a premiéra Premiéra 5. sezóny na Rhode buď šťastný.Americkí bohovia Staffel 3

Základné informácie o amerických bohoch

Americkí bohovia je americký televízny seriál založený na rovnomennom románe Neila Gaimana. Séria je o boji medzi starými a novými bohmi bojujúcimi o kontrolu nad svetom. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2017 a odvtedy je obrovským hitom.

Americkí bohovia Staffel 3

Marilyn Manson vo filme American Gods

Marilyn Manson bol v druhej sezóne Americkí bohovia byť videný ako Johan Wengren. Hral švédsku rockovú hviezdu, ktorá bola členom skupiny New Gods. Jeho úloha bola jednou z najdôležitejších v druhej sezóne a mal dôležitú úlohu v príbehu.Marilyn Manson už nie je v American Gods

Začalo sa vyšetrovanie obvinení proti Marilynovi Mansonovi. Po dokončení vyšetrovania sa Starz, vysielateľ šou, rozhodol, že Manson už nebude v tretej sezóne Americkí bohovia sa uvidí. Rozhodnutie bolo prijaté na ochranu integrity série.

Čo to znamená pre sériu?

Rola Marilyn v druhej sezóne bola jednou z najdôležitejších. Jeho postava mala dôležitú úlohu v príbehu a jeho odchod bude mať určite vplyv na sériu. Zatiaľ nie je známe, ako bude séria pokračovať bez neho, no bude zaujímavé sledovať, ako budú scenáristi pokračovať v rozvíjaní zápletky bez neho.

Záver

Marilyn Manson sa objaví v nadchádzajúcej sezóne Americkí bohovia už nevidieť. Rozhodnutie prišlo po začatí vyšetrovania obvinení proti Mansonovi. Zatiaľ nie je známe, ako bude séria pokračovať bez neho, no bude zaujímavé sledovať, ako budú scenáristi pokračovať v rozvíjaní zápletky bez neho.FAQ

  • Prečo už Marilyn Manson nie je v American Gods?
    Začalo sa vyšetrovanie obvinení proti Marilynovi Mansonovi. Po dokončení vyšetrovania sa Starz, vysielateľ šou, rozhodol, že Manson už nebude v tretej sezóne Americkí bohovia sa uvidí. Rozhodnutie bolo prijaté na ochranu integrity série.
  • Ako bude séria pokračovať bez Marilyna Mansona?
    Zatiaľ nie je známe, ako bude séria pokračovať bez neho, no bude zaujímavé sledovať, ako budú scenáristi pokračovať v rozvíjaní zápletky bez neho.

Tabuľka

séria Marilyn Manson
1 Nie
2 A
3 Nie

Je škoda, že Marilyn Manson už nie je in Americkí bohovia sa ukáže, ale rozhodnutie bolo prijaté na ochranu integrity série. Viac informácií o tejto téme nájdete na The Hollywood Reporter a CBR .

Budeme aj naďalej pozorne sledovať, ako bude zápletka Americkí bohovia vyvinuté bez Marilyna Mansona. Dovtedy sa budeme naďalej tešiť na nadchádzajúce epizódy.