American Housewife Season 5 dostane facelift pre Anna-Kat Otto

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria ABC Americká žena v domácnosti dostane premenu na piatu sériu. Herečka Giselle Eisenberg si zahrá Annu-Kat Otto. Séria, ktorá mala premiéru na ABC v roku 2016, rozpráva príbeh ženy v domácnosti Katie Otto, ktorú hrá Katy Mixon, a jej rodiny.Denná výskumná činnosť

Giselle Eisenberg ako Anna-Kat Otto

Giselle Eisenberg si zahrá Annu-Kat Otto, dcéru Katie Otto. Anna-Kat je jedinečné a jedinečné dievča, ktoré trpí formou autizmu. Giselle Eisenberg je ctižiadostivá herečka, ktorá sa objavila vo filmoch ako napr Špión, ktorý ma vyhodil a Šéf Baby bolo vidieť.

5. séria American Housewife dostane zmenu pre Annu-Kat Otto. Annu-Kat hrá Giselle Eisenberg, ktorá sa predtým objavila v 'The Marvelous Mrs. Maisel'. Nová sezóna bude mať veľa nových tvárí a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Nebudú chýbať ani zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, čítajte ďalej Black Clover Kapitel 280 Spoiler a božská taktika .

americká žena v domácnosti

Nový vývoj v sérii

Piata sezóna Americká žena v domácnosti uvidíme nejaké novinky v seriáli. Séria sa zameria na vzťah Katie a Anny-Kat, keď sa snažia navzájom lepšie porozumieť. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia sériu.Reakcia Giselle Eisenbergovej na rolu

Giselle Eisenberg s potešením prevzala úlohu Anny-Kat Otto. Povedala, že je pre ňu cťou byť súčasťou seriálu a teší sa na spoluprácu s hercami a štábom. Povedala tiež, že sa teší na výzvu hrať rolu a dostať sa do postavy.

Reakcia Katy Mixon na novinku

Katy Mixon, ktorá stvárňuje Katie Otto, bola tiež potešená, že Giselle Eisenberg prevzala úlohu Anny-Kat Otto. Povedala, že sa na spoluprácu s Giselle teší a je presvedčená, že Giselle odvedie skvelú prácu. Povedala tiež, že sa teší na nový vývoj v sérii.

Budúcnosť americkej ženy v domácnosti

Piata sezóna Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že premiéra na ABC na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, koľko epizód bude mať piata sezóna, no bude tu veľa noviniek, ktoré obohatia sériu.Záver

Séria ABC Americká žena v domácnosti dostane premenu na piatu sériu. Giselle Eisenberg si zahrá Annu-Kat Otto, dcéru Katie Otto. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia sériu. Očakáva sa, že piata sezóna bude mať premiéru na ABC na jeseň 2021.

FAQ

  • Kto hrá Annu-Kat Otto v 5. sezóne American Housewife?
    Giselle Eisenberg bude hrať Annu-Kat Otto v piatej sezóne American Housewife.
  • Kedy bude mať 5. séria American Housewife premiéru?
    Očakáva sa, že 5. sezóna American Housewife bude mať premiéru na ABC na jeseň 2021.
  • Aké nové postavy sa objavia v 5. sezóne American Housewife?
    Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré obohatia sériu. Zatiaľ nie je známe, kto tieto postavy budú.

Tabuľka

názov úlohu
Katy Mixon Kate Otto
Giselle Eisenberg Anna-Kat Otto

Viac informácií o piatej sezóne Americká žena v domácnosti pozri ďalej abc.com a IMDb.com .