American Housewife Season 6 Dátum vydania, obsadenie a podrobnosti o pripravovanej zápletke

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Šiesta sezóna Americká žena v domácnosti je hneď za rohom a fanúšikovia sú nadšení z toho, čo príde. Séria, ktorá sa vysiela na ABC, má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania 6. sezóny, obsadenie a nadchádzajúci dej.Americká žena v domácnosti sezóna 6 úplné detaily

Dátum publikácie

Šiesta sezóna Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Zatiaľ nie je presne známe, kedy sa budú nové epizódy vysielať, ale je pravdepodobné, že budú na kanáli v októbri alebo novembri.

6. sezóna American Housewife príde do ABC čoskoro. Fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania, obsadenia a pripravovaných podrobností o zápletke. Sériu hrá Katie Otto, domáca žena z Westportu, Connecticut. Sériu produkujú Sarah Dunn a Aaron Kaplan. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a drámy. Viac o dátume vydania, obsadení a príbehu sa dozvieme po oznámení oficiálnych detailov. Kým čakáte na 6. sezónu American Housewife, môžete tiež dátum vydania Veil-Kdrama a liať čierne af vyhliadka.

povolanie

Obsadenie šiestej sezóny Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Katie Otto hrá Katy Mixon, Greg Otto Diedrich Bader, Taylor Otto Meg Donnelly, Oliver Otto Daniel DiMaggio, Anna-Kat Otto Giselle Eisenberg a Doris Ali Wong. Je možné, že sa objavia nejaké nové postavy, ale to ešte nie je potvrdené.nadchádzajúca akcia

Zatiaľ nie je známe, čo sa stane v šiestej sezóne Americká žena v domácnosti sa stane, ale je pravdepodobné, že dej sa zameria na rodinu Ottov. Je možné, že postavy zažijú nové výzvy a dobrodružstvá, keď sa budú snažiť prejsť svojimi životmi. Je tiež možné, že sa udejú nejaké prekvapenia, ktoré fanúšikov prekvapia.

hosťujúce hviezdy

Je možné, že to bude v šiestej sezóne Americká žena v domácnosti budú nejaké hosťujúce hviezdy. Zatiaľ nie je známe, kto budú tieto hosťujúce hviezdy, ale je pravdepodobné, že to budú niektoré známe tváre z minulosti série. Je tiež možné, že do série pribudnú nejaké nové tváre.

Záver

Šiesta sezóna Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Zatiaľ nie je presne známe, kedy sa budú nové epizódy vysielať, ale je pravdepodobné, že budú na kanáli v októbri alebo novembri. Očakáva sa, že obsadenie šiestej sezóny bude rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Je možné, že sa objavia nejaké nové postavy, ale to ešte nie je potvrdené. Je tiež možné, že sa objavia nejaké hosťujúce hviezdy, ktoré obohatia sériu.Viac informácií o šiestej sezóne Americká žena v domácnosti možno nájsť na nasledujúcich webových stránkach:

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 6. séria American Housewife?
    Šiesta sezóna Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 6. sezóne American Housewife?
    Obsadenie šiestej sezóny Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Je možné, že sa objavia nejaké nové postavy, ale to ešte nie je potvrdené.
  • Bude mať 6. séria American Housewife hosťujúce hviezdy?
    Je možné, že to bude v šiestej sezóne Americká žena v domácnosti budú nejaké hosťujúce hviezdy. Zatiaľ nie je známe, kto budú tieto hosťujúce hviezdy, ale je pravdepodobné, že to budú niektoré známe tváre z minulosti série.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 2016
2 2017
3 2018
4 2019
5 2020
6 2021

Šiesta sezóna Americká žena v domácnosti Očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie šiestej sezóny bude rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Je možné, že sa objavia nejaké nové postavy, ale to ešte nie je potvrdené. Je tiež možné, že sa objavia nejaké hosťujúce hviezdy, ktoré obohatia sériu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na šiestu sezónu Americká žena v domácnosti má ponúknuť.