America's Got Talent Season 17: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

America's Got Talent je jednou z najpopulárnejších talentových šou na svete. Očakáva sa, že 17. sezóna show sa bude vysielať v lete 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových súťažiacich, novú porotu a niekoľko prekvapivých noviniek. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o najnovšej sezóne America's Got Talent.

17. sezóna America's Got Talent je tu a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových talentov a prekvapení. Show moderujú Simon Cowell, Howie Mandel, Sofia Vergara a Eric Stonestreet. Fanúšikovia sa môžu tešiť na celý rad nových talentov a prekvapení. Keď sa pripravujete na novú sezónu, nezabudnite si pozrieť aj členov obsadenia relácie Mesto na kopci Tommy a americká séria hodiniek vyhliadka.Amerike

Porota

17. sezónu America's Got Talent budú hodnotiť štyri známe tváre. Simon Cowell, zakladateľ šou, sa vráti, aby prevzal svoju úlohu porotcu. K nemu sa pripájajú Heidi Klum, Howie Mandel a Sofia Vergara. Štyria porotcovia posúdia talent súťažiacich a rozhodnú o víťazovi šou.

Amerike

Kandidáti

Súťažiaci v 17. sezóne America's Got Talent budú pochádzať zo širokej škály talentov a schopností. Od spevákov a tanečníkov až po kúzelníkov a komikov, bude tu pestrá zmes talentov. Súťažiaci sa budú snažiť zaujať porotu a využiť šancu stať sa hviezdou.vysielacie časy

Očakáva sa, že 17. sezóna America's Got Talent sa bude vysielať v lete 2021. Vysielacie časy ešte nie sú oznámené, ale očakáva sa, že šou sa bude vysielať v utorok večer. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo vzrušujúcich a zábavných show.

Najnovšie aktualizácie

Existuje niekoľko nových aktualizácií pre sezónu America's Got Talent 17. Vznikne napríklad nová kategória, v ktorej môžu kandidáti predviesť svoj talent v skupine. K dispozícii bude aj nová aplikácia pre fanúšikov na podporu svojich obľúbených kandidátov. Okrem toho tu bude množstvo špeciálnych hostí, vďaka ktorým bude predstavenie zábavnejšie.

často kladené otázky

  • Kto sú porotcovia 17. sezóny America's Got Talent? 17. sezónu America's Got Talent budú hodnotiť Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel a Sofia Vergara.
  • Kedy sa bude vysielať 17. séria America's Got Talent? Očakáva sa, že 17. sezóna America's Got Talent sa bude vysielať v lete 2021.
  • Nejaké nové aktualizácie pre America's Got Talent Season 17? Áno, sú tu nejaké nové aktualizácie pre 17. sezónu America's Got Talent vrátane novej kategórie, aplikácie a špeciálnych hostí.

Záver

Očakáva sa, že 17. sezóna America's Got Talent sa bude vysielať v lete 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových súťažiacich, novú porotu a niekoľko prekvapivých noviniek. S novou aplikáciou môžu fanúšikovia podporiť svojich obľúbených kandidátov a špeciálni hostia urobia šou zábavnejšou. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne America's Got Talent, navštívte americasgottalent.com alebo nbc.com/americas-got-talent .Tabuľka

séria Richter Kandidáti vysielacie časy
17 Hrajú: Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel, Sofia Vergara Speváci, tanečníci, kúzelníci, komici leto 2021