17. séria seriálu America's Got Talent je tu! Získajte aktualizácie tu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

America's Got Talent je jednou z najpopulárnejších a najúspešnejších talentových šou v televízii. Sezóna 17 je tu a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo vzrušujúcich a zábavných show. Zistite viac o najnovšej sezóne a získajte najnovšie aktualizácie o výstavách, víťazoch a ďalších!Amerike

Mala Amerika talent?

America's Got Talent je americká reality show vysielaná stanicou NBC. Šou sa prvýkrát vysielala v roku 2006 a odvtedy je obrovským hitom. Prehliadka poskytuje platformu pre talenty zo všetkého od hudby a tanca po komédiu a mágiu. Účastníci môžu vyhrať ceny v hodnote až 1 milión dolárov.

17. séria seriálu America's Got Talent je tu! Získajte najnovšie aktualizácie tu. Buďte zvedaví na nové talenty a vzrušujúce súťaže. Nepremeškajte príležitosť vidieť a ohodnotiť najlepšie talenty. Okrem toho sa na to môžete spoľahnúť Dátum vydania posledného kráľovstva 2022 a cez Filmhandlung buď šťastný. Buďte pri tom a nenechajte si ujsť najnovšie aktualizácie!

Americas Got Talent Staffel 17

Kto sú sudcovia?

Porotcami 17. sezóny America's Got Talent sú Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel a Sofia Vergara. Rozhodcovia hodnotia výkony účastníkov a rozhodujú o tom, kto postúpi a kto nie. Všetci porotcovia sú skúsení a úspešní profesionáli v oblasti zábavy s citom pre talent.Kto je hosťujúci sudca?

Hosťujúcim porotcom 17. sezóny America's Got Talent je Jay Leno. Jay Leno je známy americký komik a moderátor, ktorý v šou pôsobí ako hosťujúci porotca. Bude pomáhať porotcom pri hodnotení súťažiacich a poskytne vlastný názor na výkon súťažiacich.

kto je hostiteľ?

Hostiteľom 17. sezóny America's Got Talent je Terry Crews. Terry Crews je známy americký herec a komik, ktorý v šou pôsobí ako hostiteľ. Bude moderovať show a pomáhať súťažiacim a porotcom pri posudzovaní výkonov.

Kto sú víťazi?

Víťazi 17. sezóny America's Got Talent budú vyhlásení na konci šou. Víťazi získajú cenu v hodnote až 1 milión dolárov. Víťazi budú vyhlásení na oficiálnej stránke America's Got Talent.Kde môžete predstavenie vidieť?

17. séria America's Got Talent sa vysiela na NBC. Relácia sa vysiela každý utorok večer o 20:00. Fanúšikovia môžu show sledovať aj online na oficiálnej webovej stránke America's Got Talent.

Kde môžete získať aktualizácie?

Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie 17. sezóny America's Got Talent na oficiálnej webovej stránke America's Got Talent. Fanúšikovia sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek, aby získali najnovšie aktualizácie. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií America's Got Talent pre najnovšie aktualizácie.

Záver

17. sezóna America's Got Talent je teraz tu a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo vzrušujúcich a zábavných show. Zistite viac o najnovšej sezóne a získajte najnovšie aktualizácie o výstavách, víťazoch a ďalších!FAQ

  • Mala Amerika talent? America's Got Talent je americká reality show vysielaná stanicou NBC. Prehliadka poskytuje platformu pre talenty zo všetkého od hudby a tanca po komédiu a mágiu.
  • Kto sú sudcovia? Porotcami 17. sezóny America's Got Talent sú Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel a Sofia Vergara.
  • Kto je hosťujúci sudca? Hosťujúcim porotcom 17. sezóny America's Got Talent je Jay Leno.
  • kto je hostiteľ? Hostiteľom 17. sezóny America's Got Talent je Terry Crews.
  • Kto sú víťazi? Víťazi 17. sezóny America's Got Talent budú vyhlásení na konci šou.
  • Kde môžete predstavenie vidieť? 17. séria America's Got Talent sa vysiela na NBC. Relácia sa vysiela každý utorok večer o 20:00.
  • Kde môžete získať aktualizácie? Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie 17. sezóny America's Got Talent na oficiálnej webovej stránke America's Got Talent. Fanúšikovia sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek, aby získali najnovšie aktualizácie.

Víťazi posledných sezón

séria víťaz
16 Brandon Leake
pätnásť Prečo práve Lee
14 Shin Lim
13 Dajte nám Lynne Farmer
12 Dajte nám Lynne Farmer

Ak sa chcete dozvedieť viac o víťazoch posledných sezón America's Got Talent, navštívte stránku oficiálna stránka alebo čítať tento článok .

Záver

17. sezóna America's Got Talent je tu a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo vzrušujúcich a zábavných šou. Zistite viac o najnovšej sezóne a získajte najnovšie aktualizácie o výstavách, víťazoch a ďalších! Ak sa chcete dozvedieť viac o víťazoch posledných sezón America's Got Talent, navštívte oficiálnu webovú stránku alebo si prečítajte tento článok.