Dnes má premiéru 17. séria America's Got Talent

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

17. sezóna Amerika má talent má dnes premiéru. Šou je jednou z najpopulárnejších talentových šou na svete, ktorá poskytuje platformu pre umelcov všetkých vekových kategórií, pôvodu a schopností. Túto sezónu predvedú súťažiaci svoj talent pred porotou zloženou zo známych osobností a miliónovým publikom. Dozviete sa viac o konkurzných kolách a súťažiacich v šou.

Dnes má premiéru 17. séria America's Got Talent! Nová sezóna sľubuje niektoré z najlepších talentov z celej krajiny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na celý rad veľkolepých vystúpení a jedinečných talentov. Zostaňte naladení na nové talenty a pozrite sa na novú sezónu! Môžete sa tiež dozvedieť o Dátum vydania Legacies 4x18 a Emma Watson v bielych džínsoch informovať.Amerike

Mala Amerika talent?

America's Got Talent je americká talentová šou, ktorá sa vysiela na NBC od roku 2006. Prehliadka poskytuje platformu pre umelcov všetkých vekových kategórií, pôvodu a schopností, aby predviedli svoj talent pred porotou zloženou zo známych osobností a miliónového publika. Víťazi dostanú 1 milión dolárov ako peňažné odmeny a šancu na kariérny rast.

Amerike

Kto sú súťažiaci v 17. sezóne?

V 17. sezóne America's Got Talent sa predstaví množstvo talentov zo všetkých oblastí zábavy. Účastníci sa pohybujú od spevákov, tanečníkov a hudobníkov až po kúzelníkov, komikov a akrobatov. Niektorí z najvýznamnejších súťažiacich sezóny 17 sú spevák a skladateľ Kelsea Ballerini , komik Ken Jeong a kúzelník Shin Lim .Ako prebieha konkurzné kolo?

Konkurzné kolo je prvým krokom k víťazstvu v hre America's Got Talent. Súťažiaci musia prezentovať svoj talent pred porotou a publikom a snažiť sa porotu presvedčiť. Porotu tvoria štyri známe osobnosti, ktoré hodnotia účastníkov a rozhodujú o postupe do ďalšieho kola. Účastníci, ktorí presvedčia porotu, postupujú do ďalšieho kola, kde súperia medzi sebou.

Aké ceny môžete vyhrať?

Víťaz America's Got Talent dostane 1 milión dolárov ako peňažnú odmenu a šancu napredovať vo svojej kariére. Víťazka tiež dostane pozvánku na turné, kde môže predviesť svoj talent pred živým publikom. Okrem peňažných cien získajú finalisti množstvo ocenení vrátane roka bezplatného cestovania, roka bezplatného ubytovania a roka bezplatnej zábavy.

Ako nasledovať America's Got Talent?

America's Got Talent sa vysiela každý utorok večer na NBC. Prehliadku je možné sledovať aj online na oficiálnej webovej stránke NBC. Diváci si tiež môžu stiahnuť oficiálnu aplikáciu America's Got Talent, aby mohli sledovať show a získať najnovšie aktualizácie.Záver

Dnes má premiéru 17. séria America's Got Talent. Prehliadka poskytuje platformu pre umelcov všetkých vekových kategórií, pôvodu a schopností, aby predviedli svoj talent pred porotou zloženou zo známych osobností a miliónového publika. Víťaz získa 1 milión dolárov ako peňažnú odmenu a šancu napredovať vo svojej kariére. America's Got Talent sa vysiela každý utorok večer na NBC a možno ho sledovať aj online na oficiálnej webovej stránke NBC.

FAQ

  • Otázka: Mala Amerika talent? A: America's Got Talent je americká talentová šou, ktorá sa vysiela na NBC od roku 2006. Prehliadka poskytuje platformu pre umelcov všetkých vekových kategórií, pôvodu a schopností, aby predviedli svoj talent pred porotou zloženou zo známych osobností a miliónového publika.
  • Otázka: Kto sú súťažiaci v 17. sezóne? A: V 17. sezóne America's Got Talent sa predstaví množstvo talentov zo všetkých oblastí zábavy. Účastníci sa pohybujú od spevákov, tanečníkov a hudobníkov až po kúzelníkov, komikov a akrobatov.
  • Otázka: Ako prebieha konkurzné kolo? A: Konkurzné kolo je prvým krokom k víťazstvu v hre America's Got Talent. Súťažiaci musia prezentovať svoj talent pred porotou a publikom a snažiť sa porotu presvedčiť.
  • Otázka: Aké ceny môžete vyhrať? A: Víťaz America's Got Talent dostane 1 milión dolárov ako peňažnú odmenu a šancu napredovať vo svojej kariére. Víťazka tiež dostane pozvánku na turné, kde môže predviesť svoj talent pred živým publikom.
  • Otázka: Ako nasledovať America's Got Talent? A: America's Got Talent sa vysiela každý utorok večer na NBC. Prehliadku je možné sledovať aj online na oficiálnej webovej stránke NBC. Diváci si tiež môžu stiahnuť oficiálnu aplikáciu America's Got Talent, aby mohli sledovať show a získať najnovšie aktualizácie.

ceny a ceny

cena Zisk
peňažná výhra 1 milión amerických dolárov
turné Pozvánka na prehliadku
Cestovanie Bezplatné cestovanie na 1 rok
Ubytovanie Bezplatné ubytovanie na 1 rok
Zábava 1 rok bezplatnej zábavy

Viac informácií o Amerika má talent pozri Oficiálna webová stránka NBC a na Oficiálna stránka America's Got Talent .