Animal Kingdom: TNT predlžuje sezónu 6

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

TNT má za sebou šiestu sezónu Zvieracie kráľovstvo predĺžený. Séria založená na rovnomennom filme z roku 2010 rozpráva príbeh rodiny Codyovcov, ktorí žijú v zločineckom podzemí. Séria bola vyvinutá Johnom Wellsom a Jonathanom Lisco a je produkovaná Warner Horizon Television. Očakáva sa, že šiesta sezóna sa bude vysielať v lete 2021.Živočíšna ríša sezóna 6

Obsah

 • Zápletka
 • povolanie
 • Sledujte
 • správy
 • FAQ

Zápletka

Šiesta sezóna Zvieracie kráľovstvo bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Codyovcov. Rodina, hlboko zakorenená v kriminálnom podzemí, sa snaží nájsť svoje miesto vo svete. Séria sleduje 17-ročného J (Finn Cole), ako sa vracia k svojej rodine po smrti svojho otca. Musí zápasiť so svojimi kriminálnymi príbuznými a naučiť sa, ako prežiť vo svete, kde sa nedá veriť pravidlám.

TNT obnovilo 6. sezónu Animal Kingdom. Séria nakrútená podľa rovnomenného filmu rozpráva príbeh zločineckej rodiny, ktorá sa snaží nájsť svoje miesto vo svete. Šiesta sezóna bude doteraz najdlhšou sezónou série, ktorá bude zahŕňať viac ako desať epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu novú sezónu, ktorá ich ponorí do sveta zločineckej rodiny. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v iných sériách, čítajte ďalej Swat spoilery 5. sezóny a Transformers Netflix sezóna 2 .

Živočíšna ríša sezóna 6

povolanie

Šiesta sezóna Zvieracie kráľovstvo bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Finn Cole hrá J, synovca rodiny Codyovcov. Ellen Barkin hrá Šmolka, matriarchálnu vodkyňu rodiny. Ben Robson hrá Craiga, najstaršieho syna rodiny. Shawn Hatosy hrá pápeža, druhého najstaršieho syna v rodine. Jake Weary hrá Derana, najmladšieho syna v rodine. Daniella Alonso hrá Catherine, J.Sledujte

Šiesta sezóna Zvieracie kráľovstvo Očakáva sa, že bude mať 13 epizód. Očakáva sa, že epizódy sa budú vysielať v lete 2021. Očakáva sa, že séria predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

správy

Neexistujú žiadne oficiálne správy o šiestej sezóne Zvieracie kráľovstvo . Očakáva sa, že séria sa bude vysielať v lete 2021. Očakáva sa, že séria predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 6. séria Animal Kingdom?
  6. séria Animal Kingdom sa očakáva v lete 2021.
 • Kto hrá J v Animal Kingdom?
  J hrá Finn Cole.
 • Koľko epizód bude mať 6. séria Animal Kingdom?
  Očakáva sa, že 6. sezóna Animal Kingdom bude mať 13 epizód.

Záver

TNT má za sebou šiestu sezónu Zvieracie kráľovstvo predĺžený. Séria rozpráva príbeh rodiny Codyovcov, ktorí žijú v zločineckom podzemí. Šiesta séria by sa mala vysielať v lete 2021 a očakáva sa, že bude mať 13 epizód. Očakáva sa, že séria predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Viac informácií o šiestej sezóne Zvieracie kráľovstvo bude čoskoro zverejnený.Viac informácií o šiestej sezóne Zvieracie kráľovstvo pozri ďalej TNT a IMDb .