Animal Kingdom sezóna 5: natáčanie, dej a epizódy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

5. sezóna Animal Kingdom je v plnom prúde a natáčanie pokračuje v januári 2021. Dej novej sezóny sa zameria na rodinu Codyovcov, ktorí sa snažia presadiť svoju pozíciu kráľa zločinu v Los Angeles. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad.

Piata séria Animal Kingdom bude čoskoro v kinách. Nakrúcanie už prebieha a dej sa bude točiť okolo rodiny Codyovcov. Epizódy sa zamerajú na rôzne postavy a ich vzájomné vzťahy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu. Ak sa chcete dozvedieť viac o seriáli, môžete si ho pozrieť Rozhovor s Juliou a fantómom vidieť alebo nejaké Gif ku Dňu matiek 2021 pozor na prípravu na novú sezónu.Denná výskumná činnosť

Natáčanie piatej sezóny Animal Kingdom

5. séria Animal Kingdom sa začala natáčať v januári 2021 a očakáva sa, že skončí v apríli 2021. Natáčanie sa bude konať v Los Angeles a v štábe sú niektorí z najlepších hollywoodskych hercov a členov štábu. Piata séria bude pozostávať z ôsmich epizód a očakáva sa, že sa bude vysielať na TNT v lete 2021.

Sezóna zvieracej ríše 5

Príbeh piatej sezóny Animal Kingdom

Dej 5. sezóny Animal Kingdom sa zameria na rodinu Codyovcov, ktorí sa snažia presadiť svoju pozíciu kráľa zločinu v Los Angeles. Rodina bude musieť bojovať s množstvom nových nepriateľov, vrátane nového rivala, ktorý sa snaží podkopať ich vplyv. Rodina sa tiež pokúsi napraviť svoje vzťahy a dohodnúť sa na nových spôsoboch, ako posilniť svoje postavenie.5 epizód sezóny Animal Kingdom

Animal Kingdom Season 5 bude pozostávať z ôsmich epizód. Prvá epizóda sa bude volať 'The Killing' a zameria sa na rodinu Codyovcov, ktorí sa snažia presadiť svoju pozíciu zločineckých kráľov v Los Angeles. Druhá epizóda sa bude volať „The Price“ a zameria sa na následky udalostí z prvej epizódy. Tretia epizóda sa bude volať 'The Betrayal' a zameria sa na následky udalostí z druhej epizódy. Štvrtá epizóda sa bude volať 'The Reckoning' a zameria sa na následky udalostí z tretej epizódy. Piata epizóda sa bude volať 'The Return' a zameria sa na následky udalostí zo štvrtej epizódy. Šiesta epizóda sa bude volať „The Reckoning Part 2“ a zameria sa na následky udalostí z piatej epizódy. Siedma epizóda sa bude volať 'The End' a zameria sa na následky udalostí zo šiestej epizódy. Ôsma a posledná epizóda sa bude volať 'The Final Showdown' a zameria sa na následky udalostí siedmej epizódy.

Záver

Očakáva sa, že 5. séria Animal Kingdom sa bude vysielať na TNT v lete 2021. Natáčanie piatej sezóny sa začalo v januári 2021 a očakáva sa, že sa skončí v apríli 2021. Dej novej sezóny sa zameria na rodinu Codyovcov, ktorí sa snažia presadiť svoju pozíciu kráľa zločinu v Los Angeles. Piata sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód, z ktorých každá bude pokrývať jednotlivé udalosti v príbehu. Tešíme sa na novú sezónu a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac.

FAQ

  • Kedy sa začne natáčať 5. séria Animal Kingdom?
    5. séria Animal Kingdom sa začala natáčať v januári 2021 a očakáva sa, že skončí v apríli 2021.
  • Koľko epizód bude mať 5. séria Animal Kingdom?
    Animal Kingdom Season 5 bude pozostávať z ôsmich epizód.
  • Kedy sa bude vysielať 5. séria Animal Kingdom?
    Očakáva sa, že 5. séria Animal Kingdom sa bude vysielať na TNT v lete 2021.

5 epizód sezóny Animal Kingdom

epizóda titul
1 Zabíjanie
2 Cena
3 Zrada
4 The Reckoning
5 Návrat
6 Zúčtovanie 2. časť
7 Koniec
8 Final Showdown

Od piatej sezóny Animal Kingdom sa očakáva vzrušujúca a zábavná sezóna. Tešíme sa na novú sezónu a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac. Zostaňte naladení na ďalšie natáčanie, dej a epizódy 5. sezóny Animal Kingdom.