Premier League Darts, Dubai Darts Masters, ale aj Players Championship a European Tour. Na všetkých týchto frontoch sa v máji bojovalo o tituly. Znova bolo vidieť skvelé šípky sprevádzané výbornými výkonmi a niekoľko hráčov, ktorí nad všetkými vynikali.

Vyberte si svojho favorita a zahlasujte za hráča, ktorý si zaslúži titul “PDC hráč mesiaca Máj”. Hlasovať môžete do piatka 9.6.2017 do 23:59:59.

 

Nominovaní:

Michael van Gerwen – Holanďan v tomto mesiaci triumfoval v najprestížnejšej šípkarskej súťaži sveta Premier League Darts. Zároveň dosiahol finále Dubai Darts Masters, kde podľahol po výbornom výkone s priemerom 110,46 Garymu Andersonovi.

Michael van Gerwen Premier League Darts
foto: Lawrence Lustig/PDC

Gary Anderson – “Flying Scotsman” sa najlepšie vysporiadal s podmienkami v púšti a pripísal si víťazstvo na Dubai Darts Masters, kde van Gerwena zdolal 11:7 s výborným priemerom 110,88.

Gary Anderson Dubai Darts Masters Lawrence Lustig Photo
foto: PDC

Rob Cross -Nováčik v PDC stúpa rebríčkom raketovým tempom. V máji zvíťazil na podujatí Players Championship 12. Na Players Championship 11 skončil v semifinále a na dvoch podujatiach European Tour to dotiahol do štvrťfinále.

Rob Cross UK Open Lawrence Lustig Photo
foto: Lawrence Lustig/PDC

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.