Ant-Man and the Wasp: Quantumania Dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Ant-Man and the Wasp: Quantumania je pripravovaný superhrdinský film z produkcie Marvel Studios. Film režíruje Peyton Reed a je založený na postavách Marvel Comics Scott Lang/Ant-Man a Hope van Dyne/Wasp. Hrajú ho Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer. Uvedenie filmu do kín sa očakáva 7. júla 2022. Očakáva sa, že film spojí niektorých z najväčších hrdinov Marvelu, aby bojovali s niektorými z najväčších hrozieb, ktorým kedy svet čelil. Počas čakania na film sa môžeme tešiť aj na ďalšie pripravované filmy ako napr Filmové šťastie pre začiatočníkov a Denný komorník z Austina buď šťastný.

ObsahAnt-Man and the Wasp: Quantumania je tretí diel filmovej série Marvel založený na postavách Ant-Man a Wasp. Film režíruje Peyton Reed a hrajú v ňom Paul Rudd a Evangeline Lilly. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2022. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania Ant-Man and the Wasp: Quantumania a nahliadnete do zápletky filmu.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Obsah

 • Dátum vydania Ant-Man and the Wasp: Quantumania
 • Dej hry Ant-Man and the Wasp: Quantumania
 • Obsadenie Ant-Man and the Wasp: Quantumania
 • FAQ pre Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Dátum vydania Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Dátum vydania Ant-Man and the Wasp: Quantumania je 5. augusta 2022. Film produkuje Marvel Studios a distribuuje ho Walt Disney Pictures. Film bude uvedený v USA a Veľkej Británii v rovnaký deň.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Dej hry Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Zápletka Ant-Man and the Wasp: Quantumania zatiaľ nie je známa. Predpokladá sa však, že film je založený na udalostiach z filmu Avengers: Endgame. Očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu Ant-Mana a Wasp, ktorí sa pokúšajú zachrániť kvantovú realitu.Obsadenie Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Paul Rudd a Evangeline Lilly sa opäť vrátia ako Ant-Man a Wasp. Michael Douglas sa volá Dr. Hank Pym sa vracia. Michelle Pfeiffer sa vráti ako Janet van Dyne. Očakáva sa, že sa vrátia aj ďalší známi herci ako Michael Peña, Walton Goggins či Hannah John-Kamen.

FAQ pre Ant-Man and the Wasp: Quantumania

 • Otázka: Kedy vyjde Ant-Man and the Wasp: Quantumania?
  A: Ant-Man and the Wasp: Quantumania by mal vyjsť 5. augusta 2022.
 • Otázka: Kto hrá vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania?
  A: Paul Rudd a Evangeline Lilly sa vrátia ako Ant-Man a Wasp. Michael Douglas sa volá Dr. Hank Pym sa vracia. Michelle Pfeiffer sa vráti ako Janet van Dyne. Očakáva sa, že sa vrátia aj ďalší známi herci ako Michael Peña, Walton Goggins či Hannah John-Kamen.
 • Otázka: Aká je zápletka Ant-Man and the Wasp: Quantumania?
  A: Zápletka Ant-Man and the Wasp: Quantumania zatiaľ nie je známa. Predpokladá sa však, že film je založený na udalostiach z filmu Avengers: Endgame. Očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu Ant-Mana a Wasp, ktorí sa pokúšajú zachrániť kvantovú realitu.

Tabuľka

Film Dátum publikácie
Ant-Man and the Wasp: Quantumania 5. august 2022

Očakáva sa, že Ant-Man and the Wasp: Quantumania bude pre Marvel Studios ďalším veľkým hitom. Premiéra filmu sa očakáva 5. augusta 2022. Film režíruje Peyton Reed a hrajú v ňom Paul Rudd a Evangeline Lilly. Očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu Ant-Mana a Wasp, ktorí sa pokúšajú zachrániť kvantovú realitu. Pre viac informácií o Ant-Man and the Wasp: Quantumania navštívte marvel.com a IMDb.com .

Dúfame, že vám tento článok o dátume vydania Ant-Man and the Wasp: Quantumania pomohol. Ak máte ďalšie otázky k tejto téme, neváhajte nás kontaktovať.