Séria Apple iPhone 13: Stredná aktualizácia pre iPhone 12

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Apple predstavil nový rad iPhone 13, ktorý je strednou aktualizáciou pre iPhone 12. Nový rad ponúka niekoľko vylepšení a nových funkcií, vďaka ktorým je iPhone 12 ešte lepší. V tomto článku sa pozrieme na nové funkcie a vylepšenia, ktoré iPhone 13 ponúka.iPhone 13

Nové funkcie a vylepšenia

iPhone 13 ponúka niekoľko nových funkcií a vylepšení, vďaka ktorým je iPhone 12 ešte lepší. Medzi nové funkcie patrí vylepšený procesor, väčšia obrazovka, vylepšený fotoaparát a batéria. Procesor je rýchlejší ako v iPhone 12 a ponúka lepší výkon. Obrazovka je väčšia a ponúka lepšiu kvalitu obrazu. Fotoaparát je lepší ako fotoaparát iPhone 12 a ponúka lepšiu kvalitu obrazu. Batéria je tiež lepšia ako batéria iPhone 12 a ponúka dlhšiu výdrž batérie.

Rad Apple iPhone 13 je strednou aktualizáciou pre iPhone 12. Ponúka množstvo vylepšení vrátane rýchlejšieho procesora, vylepšeného kamerového systému a väčšieho displeja. Prinesie tiež niektoré nové funkcie, ako je podpora 5G, vylepšený dizajn a lepšia výdrž batérie. So sériou Apple iPhone 13 môžete využívať najnovšie technológie a posunúť zážitok zo smartfónu na novú úroveň. Film Cínový vojačik , Komi san sezóna 2 potvrdená .

iPhone 13

Vylepšený fotoaparát

Fotoaparát iPhone 13 je lepší ako fotoaparát iPhone 12. Má nastavenie duálneho fotoaparátu s 12MP hlavným fotoaparátom a 12MP ultra širokouhlým fotoaparátom. Má tiež novú funkciu nočného režimu, ktorá mu umožňuje robiť lepšie fotografie pri zlých svetelných podmienkach. Má tiež novú funkciu Portrétový režim, ktorá mu umožňuje robiť lepšie portréty pri slabom osvetlení.Zostava iPhone 13

Vylepšený procesor

Procesor iPhone 13 je rýchlejší ako iPhone 12. Obsahuje nový čip A14 Bionic, ktorý ponúka vyšší výkon a lepší výkon. Čip je tiež energeticky účinnejší ako čip iPhone 12 a ponúka dlhšiu výdrž batérie.

Vylepšená obrazovka

Obrazovka iPhone 13 je väčšia ako iPhone 12. Je vybavená 6,1-palcovým OLED displejom, ktorý ponúka lepšiu kvalitu obrazu. Má tiež novú funkciu True Tone, ktorá umožňuje, aby sa farby obrazovky prispôsobili prostrediu.

Vylepšená batéria

Batéria iPhone 13 je lepšia ako iPhone 12. Má väčšiu batériu, ktorá ponúka dlhšiu výdrž batérie. Má tiež novú funkciu rýchleho nabíjania, ktorá umožňuje rýchlejšie nabíjanie batérie.Záver

iPhone 13 je stredná aktualizácia pre iPhone 12 a prináša množstvo nových funkcií a vylepšení. Má vylepšený procesor, väčšiu obrazovku, vylepšený fotoaparát a batériu. Je to skvelý upgrade pre iPhone 12, ktorý ponúka lepší výkon a dlhšiu výdrž batérie.

FAQ

  • Aké sú nové funkcie iPhone 13?
    iPhone 13 ponúka vylepšený procesor, väčšiu obrazovku, vylepšený fotoaparát a batériu.
  • Ako dlho vydrží batéria iPhone 13?
    Batéria iPhone 13 vydrží dlhšie ako iPhone 12.
  • Má iPhone 13 duálny fotoaparát?
    Áno, iPhone 13 má nastavenie duálneho fotoaparátu s 12-megapixelovým hlavným fotoaparátom a 12-megapixelovým ultraširokouhlým fotoaparátom.

porovnávacia tabuľka

funkciu iPhone 12 iPhone 13
procesor A13 Bionic A14 Bionic
Obrazovka 5,4 palca 6,1 palca
fotoaparát 12 megapixelov Duálny fotoaparát s 12 megapixelovým hlavným fotoaparátom a 12 megapixelovým ultra širokouhlým fotoaparátom
balenie batérií 2 815 mAh 2 960 mAh

iPhone 13 je skvelý upgrade z iPhone 12, ktorý prináša niekoľko nových funkcií a vylepšení. Má vylepšený procesor, väčšiu obrazovku, vylepšený fotoaparát a batériu. Pre viac informácií o nových funkciách a vylepšeniach iPhone 13 navštívte apple.com a macrumors.com .