Apple Watch 7: cena, dátum vydania a farby

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Apple Watch 7 sú najnovšou generáciou populárnych inteligentných hodiniek Apple. Keď si vyberiete Apple Watch 7, získate výkonné zariadenie, ktoré vám ponúka širokú škálu funkcií. V tomto článku sa dozviete viac o cene, dátume vydania a farbách Apple Watch 7.

Očakáva sa, že Apple Watch 7 vyjdú na jeseň 2020. Cena zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude podobná ako pri Apple Watch 6. K dispozícii bude aj v rôznych farbách vrátane striebornej, zlatej, vesmírne šedej a čiernej. Apple Watch 7 budú mať aj niektoré nové funkcie, vrátane vylepšeného displeja, dlhšej výdrže batérie a vylepšeného monitorovania zdravotného stavu. Vynález Anny Donny Zaveriovej a Dospelí 3 2019 sú niektoré z nových funkcií, ktoré sa očakávajú.Apple Watch 7

Cena Apple Watch 7

Cena Apple Watch 7 závisí od veľkosti a funkcií, ktoré si vyberiete. Apple Watch 7 sú dostupné v dvoch veľkostiach: 40 mm a 44 mm. Verzia 40 mm stojí 399 amerických dolárov , zatiaľ čo 44mm verzia 429 amerických dolárov náklady. Existuje aj množstvo doplnkov, ktoré si môžete dokúpiť samostatne, napríklad náramky, ktoré pridávajú na cene.

Apple Watch 7

Dátum vydania Apple Watch 7

Dátum vydania Apple Watch 7 je 18. september 2020. Apple Watch 7 budú dostupné v Apple Store a u autorizovaných predajcov od tohto dátumu. Apple Watch 7 si môžete kúpiť aj online od spoločnosti Apple alebo iných online predajcov.Apple Watch 7

Farby Apple Watch 7

Apple Watch 7 sú dostupné v rôznych farbách. Farby sú: strieborná, zlatá, vesmírna sivá, čierna a červená.V ponuke je aj rad náramkov v rôznych farbách, ktoré si môžete kúpiť samostatne.

Apple Watch 7

Funkcie Apple Watch 7

Apple Watch 7 ponúka množstvo funkcií, vrátane stále zapnutého sietnicového displeja, vstavaného GPS, vodotesného puzdra, vstavaného monitora srdcového tepu a množstva aplikácií. Je tiež kompatibilný s novým Apple WatchOS 7, ktorý prináša množstvo nových funkcií vrátane vylepšeného používateľského rozhrania, vylepšenej výdrže batérie a vylepšeného monitorovania zdravotného stavu.

Záver

Apple Watch 7 sú výkonné inteligentné hodinky, ktoré ponúkajú množstvo funkcií. Cena Apple Watch 7 závisí od veľkosti a funkcií, ktoré si vyberiete. Dátum vydania Apple Watch 7 je 18. septembra 2020. Apple Watch 7 sa dodávajú v rôznych farbách vrátane striebornej, zlatej, vesmírne šedej, čiernej a červenej. Sú tiež kompatibilné s novým Apple WatchOS 7, ktorý ponúka množstvo nových funkcií.FAQ

  • Otázka: Koľko stoja Apple Watch 7? A: Cena Apple Watch 7 závisí od veľkosti a funkcií, ktoré si vyberiete. 40 mm verzia sa predáva za 399 dolárov, zatiaľ čo 44 mm sa predáva za 429 dolárov.
  • Otázka: Kedy je dátum vydania Apple Watch 7? A: Dátum vydania Apple Watch 7 je 18. septembra 2020.
  • Otázka: Aké farby sú dostupné pre Apple Watch 7? A: Apple Watch 7 prichádzajú v rôznych farbách vrátane striebornej, zlatej, vesmírne šedej, čiernej a červenej.
  • Otázka: Aké funkcie ponúkajú Apple Watch 7? A: Apple Watch 7 ponúka množstvo funkcií, vrátane stále zapnutého sietnicového displeja, vstavaného GPS, vodotesného puzdra, vstavaného monitora srdcového tepu a množstva aplikácií.

porovnávacia tabuľka

funkciu Apple Watch 7
cena 399-429 amerických dolárov
Dátum publikácie 18. septembra 2020
Farby Strieborná, zlatá, vesmírne šedá, čierna a červená
funkcie Vždy zapnutý sietnicový displej, integrované GPS, vodotesné puzdro, integrovaný monitor srdcového tepu, aplikácie

Ak sa chcete o Apple Watch 7 dozvedieť viac, čítajte ďalej tento článok od Apple resp tento článok od Macworld.

Dúfame, že už viete viac o cene, dátume vydania a farbách Apple Watch 7. Keď si vyberiete Apple Watch 7, získate výkonné zariadenie, ktoré vám ponúka širokú škálu funkcií.