Dátum vydania 12. sezóny Archer a všetko, čo fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Archer je jedným z najpopulárnejších animovaných komediálnych seriálov, ktoré sa kedy dostali na obrazovky. Séria má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nadchádzajúcu sezónu 12. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o poslednej sezóne.

Očakáva sa, že 12. sezóna lukostrelca bude mať premiéru v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu akčnú a komédiu. Relácia sa bude vysielať na sieti FXX a bude dostupná aj na Hulu a iných streamovacích službách. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a nový príbeh. O novej sezóne sa dozvieme viac, keď budú zverejnené ďalšie informácie. Medzitým sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie predstavenia ako napr Heartland na Netflixe, sezóna 12 a Swat spoilery 5. sezóny buď šťastný.Lukostrelecká sezóna 12

Obsah

  • Dátum vydania 12. sezóny Archer
  • Príbeh 12. sezóny Archer
  • Postavy lukostrelca sezóny 12
  • Trailer na 12. sezónu Archer
  • Časté otázky pre lukostrelca 12. sezóny

Dátum vydania 12. sezóny Archer

Očakáva sa, že lukostrelecká sezóna 12 bude mať premiéru v máji 2021 na FXX. Séria bude dostupná aj na Hulu a Amazon Prime Video. Presné dátumy vydania však nebudú zverejnené, kým sa sezóna nepriblíži.

Lukostrelecká sezóna 12

Príbeh 12. sezóny Archer

Archer Season 12 sa zameria na dobrodružstvá agenta Sterlinga Archera, ktorý sa snaží zabudnúť na svoju minulosť a začať nový život. Vydá sa na misiu boja proti niektorým z najväčších svetových zločinov. Dej tiež predstaví niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude séria ešte zaujímavejšia.Postavy lukostrelca sezóny 12

Postavami Archer Season 12 budú Sterling Archer, Lana Kane, Cyril Figgis, Pam Poovey, Cheryl Tunt, Ray Gillette, Dr. Warrior, Malory Archer a niekoľko nových postáv patrí. Nové postavy budú hrať dôležitú úlohu v príbehu a urobia sériu ešte zaujímavejšou.

Trailer na 12. sezónu Archer

Očakáva sa, že trailer na 12. sezónu Archer bude vydaný v apríli 2021. Trailer predstaví zápletku sezóny a pripraví fanúšikov na nové dobrodružstvá Sterlinga Archera.

Časté otázky pre lukostrelca 12. sezóny

  • Kedy vyjde 12. séria Archer? Očakáva sa, že lukostrelecká sezóna 12 bude mať premiéru v máji 2021 na FXX.
  • Kto sú postavy z 12. sezóny Archer? Postavami Archer Season 12 budú Sterling Archer, Lana Kane, Cyril Figgis, Pam Poovey, Cheryl Tunt, Ray Gillette, Dr. Warrior, Malory Archer a niekoľko nových postáv patrí.
  • Kedy vyjde trailer na Archer sezónu 12? Očakáva sa, že trailer na 12. sezónu Archer bude vydaný v apríli 2021.

Záver

Očakáva sa, že Archer Season 12 sa bude vysielať na FXX v máji 2021. Dej sa zameria na dobrodružstvá agenta Sterlinga Archera, ktorý sa snaží zabudnúť na svoju minulosť a začať nový život. Postavami budú Sterling Archer, Lana Kane, Cyril Figgis, Pam Poovey, Cheryl Tunt, Ray Gillette, Dr. Warrior, Malory Archer a niekoľko nových postáv patrí. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený v apríli 2021. O vydaní ďalších informácií o Archer Season 12 vás budeme informovať.tieto: Cinemaholik , Den of Geek , IMDb