Arthdal ​​​​Chronicles Season 2: Najnovšie aktualizácie a všetko, čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Arthdal ​​​​Chronicles netrpezlivo očakávajú druhú sezónu juhokórejskej fantasy série. Prvá sezóna série vyšla na Netflixe v júni 2019 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie aktualizácie Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 a všetko, čo zatiaľ vieme o nadchádzajúcej sezóne. Máme všetky potrebné informácie!

Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 je jednou z najočakávanejších kórejských drám tohto roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie aktualizácie a všetko, čo vieme o 2. sezóne. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júni 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a vzrušujúci príbeh sústredený okolo histórie mýtického kráľovstva Arthdal. Pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Tiež Candice Patton nebude chýbať v 7. sérii Flash a Billie Eilish zdieľala roztomilú fotografiu z detstva. Vo Flashi chýba Candice Patton , obrázky detí billie eilish .Denná výskumná činnosť

Najnovšie aktualizácie sezóny 2 Arthdal ​​​​Chronicles

Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 vyjde na Netflixe v júni 2021. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v januári 2020 a bolo pozastavené v marci 2020 z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020 a očakáva sa, že skončí v januári 2021.

Kronika Arthdal

Čo zatiaľ vieme o nadchádzajúcej sezóne

Očakáva sa, že druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles bude pozostávať zo 16 epizód. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Eunseoma, Tanyi a Taealhy. Tri postavy sa vydajú na cestu za objavením pravdy o Arthdalovej minulosti. Druhá sezóna bude tiež pokračovať v príbehu Saya a Asa Rona.obsadenie a produkcia

Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 bude obsahovať rovnaké obsadenie ako Season 1. Hlavnými aktérmi sú Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Song Joong-ki a Kim Ok-vin. Sériu produkuje Studio Dragon a juhokórejská produkčná spoločnosť Studio Dragon.

upútavky a plagáty

Oficiálny trailer na Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 ešte nebol zverejnený. Oficiálny plagát pre druhú sezónu bol však vydaný v decembri 2020. Plagát zobrazuje tri hlavné postavy Eunseoma, Tanyu a Taealhu, ako sa vydávajú na cestu za odhalením pravdy o Arthdalovej minulosti.

Záver

Fanúšikovia Arthdal ​​​​Chronicles netrpezlivo očakávajú druhú sezónu juhokórejskej fantasy série. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v januári 2020 a očakáva sa, že sa skončí v januári 2021. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júni 2021. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Eunseoma, Tanyi a Taealhy. Oficiálny trailer na 2. sezónu ešte nebol zverejnený, no oficiálny plagát bol vydaný v decembri 2020.FAQ

  • Kedy vyjde druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles?
    Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 vyjde na Netflixe v júni 2021.
  • Koľko epizód bude mať Arthdal ​​​​Chronicles sezóna 2?
    Očakáva sa, že druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles bude pozostávať zo 16 epizód.
  • Kto je hlavným obsadením Arthdal ​​​​Chronicles Season 2?
    Hlavnými hercami Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 sú Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Song Joong-ki a Kim Ok-vin.

Tabuľka

titul dátum vydania počet epizód
Arthdal ​​​​Chronicles sezóna 1 júna 2019 18
Arthdal ​​​​Chronicles sezóna 2 Očakáva sa jún 2021 16

Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 vyjde na Netflixe v júni 2021. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Eunseoma, Tanyi a Taealhy. Obsadenie druhej sezóny bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Oficiálny trailer na 2. sezónu ešte nebol zverejnený, no oficiálny plagát bol vydaný v decembri 2020. Budeme vás informovať o všetkých najnovších aktualizáciách Arthdal ​​​​Chronicles Season 2.