Arthdal ​​​​Chronicles Season 2: Kedy bude k dispozícii?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Arthdalské kroniky vyjde čoskoro a fanúšikovia sa tešia na to, kedy bude dostupný pre verejnosť. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania 2. sezóny a zistíme, kedy bude dostupná pre divákov.

Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 bude k dispozícii v roku 2021. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú pokračovanie príbehu. Prvá sezóna série vyšla v júni 2019 a mala jedny z najlepších recenzií vôbec. Očakáva sa, že druhá sezóna bude ešte lepšia. O zápletke, obsadení a dátume vydania sa dozvieme viac, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Počas čakania na druhú sezónu sa môžete dozvedieť aj o ďalších populárnych sériách ako napr ncis los angeles a Death Note informovať.Arthdal ​​​​Chronicles sezóna 2

Čo je to Arthdal ​​​​Chronicles?

Arthdal ​​​​Chronicles je juhokórejský televízny seriál, ktorý produkuje Studio Dragon. Séria bola odvysielaná na tvN v júni 2019 a rozpráva príbeh o fiktívnej krajine s názvom Arthdal, ktorá sa nachádza v starovekej Kórei. Séria získala uznanie od kritikov aj divákov a získala veľkú sledovanosť.

Kronika Arthdal

Kedy vyjde druhá séria?

Očakáva sa, že druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles bude vydaná v júni 2020. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v januári 2020 a skončilo v apríli. Dátumy vydania sa však môžu v jednotlivých krajinách líšiť.Kedy bude druhá séria dostupná pre divákov?

Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 bude k dispozícii pre divákov v júni 2020. Dátumy vydania sa však môžu v jednotlivých krajinách líšiť. V Južnej Kórei sa očakáva, že druhá séria sa bude vysielať na tvN v júni 2020. V iných krajinách sa očakáva, že sezóna 2 bude dostupná na Netflixe v júli alebo auguste 2020.

Kto je hlavným obsadením druhej sezóny?

Druhú sezónu Arthdal ​​​​Chronicles hrajú niektorí z tých istých hercov ako prvú sezónu. Hlavnými hercami druhej sezóny sú Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Song Joong-ki a Kim Ok-vin.

Bude aj tretia sezóna?

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie tretej sezóny Arthdal ​​​​Chronicles. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v júni 2020 a ak bude séria úspešná, mohla by byť aj tretia sezóna.Záver

Očakáva sa, že séria 2 Arthdal ​​​​Chronicles vyjde v júni 2020 a bude k dispozícii pre publikum v Južnej Kórei v júni a na Netflixe v júli alebo auguste. Hlavnými hercami druhej sezóny sú Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Song Joong-ki a Kim Ok-vin. Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie tretej sezóny, ale ak bude druhá sezóna úspešná, mohla by tam byť jedna.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles? A: Očakáva sa, že druhá sezóna Arthdal ​​​​Chronicles bude vydaná v júni 2020.
  • Otázka: Kedy bude druhá séria dostupná pre divákov? A: Očakáva sa, že Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 bude k dispozícii v Južnej Kórei v júni 2020 a na Netflixe v júli alebo auguste.
  • Otázka: Kto je hlavným obsadením druhej sezóny? A: Hlavnými hercami druhej sezóny sú Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Song Joong-ki a Kim Ok-vin.
  • Otázka: Bude aj tretia sezóna? A: Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie tretej sezóny Arthdal ​​​​Chronicles, ale ak bude druhá sezóna úspešná, mohlo by to tak byť.

dátumy vydania

Pôda dátum vydania
Južná Kórea júna 2020
Netflix júl/august 2020

V tomto článku sme sa pozreli na dátumy vydania Arthdal ​​​​Chronicles Season 2 a zistili sme, kedy bude k dispozícii pre publikum. Hovorili sme aj o hlavnom obsadení a možnosti tretej sezóny. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej tu alebo tu .

Ďalšie informácie o dátumoch vydania 2. sezóny Arthdal ​​​​Chronicles čítajte ďalej tu .