Šokujúci zážitok Ashley Graham po pôrode svojich dvojčiat

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ashley Graham, známa modelka, nedávno otvorila svoj šokujúci zážitok po pôrode svojich dvojčiat. Povedala, že po pôrode vykrvácala a potrebovala naliehavú operáciu, aby si zachránila život. V tomto článku sa pozrieme na jej skúsenosti a na to, ako sa z toho zotavila.

Ashley Graham zažila po pôrode svojich dvojčiat šokujúci zážitok. Mala ťažkú ​​popôrodnú depresiu a ťažko sa starala o svoje deti. Bála sa, že nebude môcť byť dobrou matkou. Našťastie má podporu svojho manžela a rodiny, ktorí jej pomohli zotaviť sa. Povzbudila aj mnohé ďalšie matky, ktoré majú podobné skúsenosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o ich skúsenostiach, môžete Rozhovor s Ashley Grahams vyhliadka. Ak sa chcete dozvedieť viac o pracujúcich mamách, môžete najnovšie informácie o seriáli „Pracujúce mamičky“ vyhliadka.Ashley Graham

Zážitky Ashley Graham po pôrode svojich dvojčiat

Ashley Graham povedala, že po pôrode svojich dvojčiat zažila šokujúci zážitok. Utrpela silné krvácanie, ktoré sa dalo zastaviť iba núdzovou operáciou. Povedala, že sa cítila veľmi slabá a slabá a nebola si istá, či prežije. Povedala tiež, že je veľmi vďačná, že prežila.

Ashley Graham

Ako sa Ashley Graham zotavila zo svojho zážitku

Po šokujúcej skúsenosti sa Ashley Graham potrebovala zotaviť. Povedala, že veľa odpočíva a sústredí sa na zotavenie. Povedala tiež, že berie veľa času na zotavenie a zameranie sa na svoje zdravie. Povedala, že tiež venovala veľa času starostlivosti o svoje dvojčatá a rodine.Ako skúsenosť Ashley Graham ovplyvnila ostatné mamičky

Skúsenosť Ashley Graham ovplyvnila mnoho ďalších mamičiek. Mnoho mamičiek, ktoré majú podobné skúsenosti, sa na ňu obrátilo so žiadosťou o radu a podporu. Mnoho mamičiek tiež povedalo, že skúsenosti Ashley Graham ich povzbudili, aby sa podelili o svoje vlastné skúsenosti a navzájom sa podporovali. Skúsenosti Ashley Grahamovej povzbudili mnohé matky, aby boli otvorene o svojich skúsenostiach a podporovali sa navzájom.

Rada Ashley Graham pre ostatné mamy

Ashley Graham tiež ponúkla radu pre ďalšie mamičky, ktoré majú podobné skúsenosti. Povedala, že je dôležité dopriať si čas na zotavenie a sústrediť sa na zdravie. Povedala tiež, že je dôležité starať sa o seba a necítiť sa previnilo za to, že si dávate čas na zotavenie. Tiež povedala, že je dôležité navzájom sa podporovať a otvorene hovoriť o skúsenostiach.

Záver

Skúsenosť Ashley Graham po pôrode svojich dvojčiat ovplyvnila mnoho ďalších mamičiek. Povzbudila mnoho matiek, aby boli otvorené o svojich skúsenostiach a podporovali sa navzájom. Poradila aj iným mamám, ktoré majú podobné skúsenosti. Dúfame, že skúsenosť Ashley Graham povzbudí ďalšie mamy, aby sa o seba starali a podporovali sa navzájom.FAQ

  • Čo sa stalo Ashley Graham po pôrode svojich dvojčiat? Ashley Graham po pôrode svojich dvojčiat utrpela vážne krvácanie, ktoré sa dalo zastaviť iba núdzovou operáciou.
  • Ako sa Ashley Graham zotavila zo svojej skúsenosti? Ashley Graham veľa oddychovala a sústredila sa na zotavenie. Urobila si tiež veľa času na starostlivosť o svoje dvojčatá a rodinu.
  • Aká je rada Ashley Graham pre ostatné mamičky? Rada Ashley Graham pre ostatné mamy je, aby si našli čas na zotavenie a sústredili sa na zdravie, starali sa o seba a necítili sa vinní za to, že si našli čas na zotavenie, navzájom sa podporovali a otvorene hovorili o zážitkoch.

Dodatočné zdroje

Viac o zážitkoch Ashley Grahamovej po pôrode svojich dvojčiat nájdete na:

Tabuľka

Skúsenosti rekreáciu rady
silné krvácanie Veľa oddychu a zameranie sa na zotavenie Neponáhľajte sa, starajte sa o seba a navzájom sa podporujte