Asus ROG Flow Z13: cena, dizajn, výkon a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový Asus ROG Flow Z13 je výkonný notebook, ktorý je rovnako vhodný pre hráčov aj profesionálnych používateľov. Ponúka moderný dizajn, skvelý výkon a niekoľko užitočných funkcií. V tomto článku sa dozviete viac o cene, dizajne, výkone a funkciách Asus ROG Flow Z13.

Asus ROG Flow Z13 je výkonný a ľahký ultrabook určený pre náročné úlohy a herné aplikácie. Vyznačuje sa elegantným dizajnom, výkonným procesorom a výkonnou grafickou kartou. Asus ROG Flow Z13 je cenovo dostupný a je dobrou voľbou pre hráčov a profesionálnych používateľov. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Asus ROG Flow Z13, pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o jeho cene, dizajne, výkone a podobne. Môžete sa dozvedieť aj o ďalších zaujímavých témach ako napr Netflix Pokemon Journeys časť 4 a Dátum vydania Berserker Chapter 353 informovať.Asus ROG-Flow Z13

cena

Asus ROG Flow Z13 je výkonný notebook, ktorý prichádza za prijateľnú cenu. Cena notebooku sa pohybuje okolo 1 500 eur. Táto cena je na zariadenie tejto triedy veľmi nízka.

Asus ROG-Flow Z13

Dizajn

Dizajn Asus ROG Flow Z13 je moderný a štýlový. Notebook má tenký a ľahký dizajn, ktorý sa ľahko prenáša. Notebook je dodávaný v čiernej a striebornej farebnej schéme, ktorá dodáva moderný a profesionálny vzhľad.Asus ROG-Flow Z13

Výkon

Asus ROG Flow Z13 je výkonný notebook schopný zvládnuť náročné úlohy. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7, 16GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060. Táto kombinácia ponúka vynikajúci výkon a je vhodná pre náročné úlohy, ako je hranie hier, úprava videí a vykresľovanie 3D modelov.

funkcie

Asus ROG Flow Z13 má niekoľko užitočných funkcií, ktoré uľahčujú prácu a zábavu. Notebook má displej s vysokým rozlíšením, klávesnicu s RGB osvetlením a touchpad s integrovaným snímačom odtlačkov prstov. Notebook má tiež celý rad portov vrátane USB-C, USB-A, HDMI a DisplayPort.

Zhrnutie

Asus ROG Flow Z13 je výkonný notebook, ktorý je rovnako vhodný pre hráčov aj profesionálnych používateľov. Ponúka moderný dizajn, skvelý výkon a niekoľko užitočných funkcií. Cena notebooku sa pohybuje okolo 1 500 eur. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7, 16GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060. Notebook má tiež displej s vysokým rozlíšením, klávesnicu s RGB osvetlením a touchpad s integrovaným snímačom odtlačkov prstov.FAQ

  • Otázka: Koľko stojí Asus ROG Flow Z13?
    A: Cena notebooku sa pohybuje okolo 1 500 eur.
  • Otázka: Aký výkon ponúka Asus ROG Flow Z13?
    A: Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7, 16GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060.
  • Otázka: Aké funkcie ponúka Asus ROG Flow Z13?
    A: Notebook má displej s vysokým rozlíšením, klávesnicu s RGB osvetlením a touchpad s integrovaným snímačom odtlačkov prstov.

porovnávacia tabuľka

Charakteristický Asus ROG Flow Z13
cena 1.500 eur
Dizajn Tenký a ľahký dizajn
Výkon Procesor Intel Core i7, 16 GB RAM, grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060
funkcie Displej s vysokým rozlíšením, RGB klávesnica, touchpad so snímačom odtlačkov prstov

Asus ROG Flow Z13 je výkonný notebook, ktorý je rovnako vhodný pre hráčov aj profesionálnych používateľov. Ponúka moderný dizajn, skvelý výkon a niekoľko užitočných funkcií. Cena notebooku sa pohybuje okolo 1 500 eur. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7, 16GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060. Notebook má tiež displej s vysokým rozlíšením, klávesnicu s RGB osvetlením a touchpad s integrovaným snímačom odtlačkov prstov.