Donald Glover zdieľa podrobnosti o sezónach 3 a 4 v Atlante

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Donald Glover, tvorca a hviezda komediálneho seriálu Atlanta , odhalil podrobnosti o sezónach 3 a 4 show. Nové epizódy budú obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o nových epizódach a o tom, čo ponúkajú.Denná výskumná činnosť

Sezóna 3: „Atlanta: Robbin“ Sezóna

Tretia sezóna série s názvom Atlanta: Robbinova sezóna beh bude zameraný na obdobie Vianoc. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien.

Donald Glover zdieľal podrobnosti o 3 a 4 sezónach Atlanty. Nové sezóny sa budú označovať ako 'Atlanta: Robbin' Season a 'Atlanta: Annihilation'. Nové ročné obdobia povedia množstvo príbehov súvisiacich s dovolenkovým obdobím a zánikom. Glover povedal, že nové sezóny budú „temnejšou a neskutočnejšou“ verziou Atlanty. Povedal tiež, že nové sezóny budú mať „nový druh drámy“. Nové sezóny sa budú vysielať na FX v roku 2018. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko pútavých príbehov a niekoľko prekvapivých zvratov. Kým čakáme na nové sezóny Atlanty, tešme sa dátum vydania Conjuring 4 a 30 spoilerov na mince buď šťastný.

Atlanta sezóny 3

Nové postavy

Nové epizódy predstavia niekoľko nových postáv, vrátane nového priateľa Earna (Glover) menom Clark County, ktorého hrá Keith Stanfield. Pribudne aj nová postava s názvom Tracy, ktorú stvárni Khris Davis. Tracy je hudobníčka, ktorá sa snaží preraziť na hudobnej scéne v Atlante.Sezóna 4: 'Atlanta: Robbin' Sezóna 2'

Štvrtá sezóna série s názvom Atlanta: Robbin' sezóna 2 beh bude zameraný na obdobie Vianoc. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien.

Nové postavy

Nové epizódy predstavia niekoľko nových postáv, vrátane nového priateľa Earna (Glover) menom Clark County, ktorého hrá Keith Stanfield. Pribudne aj nová postava s názvom Tracy, ktorú stvárni Khris Davis. Tracy je hudobníčka, ktorá sa snaží preraziť na hudobnej scéne v Atlante.

Záver

Donald Glover má podrobnosti o nových epizódach Atlanta oznámil. Nové epizódy budú obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy!FAQ

  • Kedy sa bude vysielať Atlanta 3 a 4 sezóna?
    Atlanta Season 3 sa bude vysielať 1. marca 2018 na FX. Očakáva sa, že 4. sezóna sa bude vysielať v roku 2019.
  • Kto bude hrať nové postavy v Atlante?
    Nové postavy z Atlanty hrajú Keith Stanfield ako Clark County a Khris Davis ako Tracy.
  • Bude v Atlante téma prázdnin?
    Áno, 3. a 4. sezóna Atlanty sa zameria na prázdninovú sezónu.

Záver

Donald Glover má podrobnosti o nových epizódach Atlanta oznámil. Nové epizódy budú obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prežiť v čase rastu a zmien. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy!

Viac informácií o sezónach 3 a 4 v Atlante nájdete na stránke FX siete a The Hollywood Reporter .