Dátum vydania Attack on Titan Chapter 134 a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Kapitola 134 Attack on Titan vyjde čoskoro! Už vieme, že vyjde 9. apríla 2021. Bude to dôležitý míľnik pre sériu, keďže pôjde o poslednú kapitolu prvej sezóny. Už sa nevieme dočkať, ako bude príbeh pokračovať a ako budú postavy reagovať na nové udalosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o vydaniach Attack on Titan Chapter 134, navštívte našu webovú stránku. Priebežne vás informujeme o najnovších vydaniach, ako napr Staffel 4 Mladý Sheldon a Vydaná epizóda Loki 6 .

ObsahAttack on Titan je japonská manga séria, ktorú napísal a ilustroval Hajime Isayama. Séria je o skupine ľudí, ktorí sa snažia chrániť pred obrovskými humanoidnými tvormi známymi ako „Titani“. Kapitola 134 série vyjde čoskoro a tu je všetko, čo zatiaľ vieme o zápletke a postavách.

Denná výskumná činnosť

Dátum vydania Attack on Titan Chapter 134

Dátum vydania Attack on Titan Chapter 134 je 9. apríla 2021. Kapitola bude vydaná v japonskej verzii mangy a následne bude preložená do iných jazykov. Očakáva sa, že kapitola bude vydaná v ďalších jazykoch v najbližších týždňoch.

Kapitola Útok na titánov

Útok na Titane, kapitola 134

V Attack on Titan Chapter 134 bude zápletka napredovať. Očakáva sa, že postavy sa budú aj naďalej snažiť odhaliť tajomstvá skrývajúce sa za Titánmi. Očakáva sa tiež, že postavy sa budú aj naďalej snažiť zachrániť svet pred Titánmi. Očakáva sa tiež, že postavy sa budú aj naďalej snažiť odhaliť tajomstvá skrývajúce sa za Titánmi.Postavy z Attack on Titan Kapitola 134

V Attack on Titan Chapter 134 sa predstavia postavy Eren Yeager, Mikasa Ackermann, Armin Arlert, Levi Ackermann, Erwin Smith, Hange Zoe a mnoho ďalších. Očakáva sa, že postavy sa budú aj naďalej snažiť odhaliť záhady za Titánmi a zachrániť svet pred Titánmi.

Útok na Titane, kapitola 134, často kladené otázky

  • Kedy vyjde Attack on Titan Chapter 134? Attack on Titan Chapter 134 vyjde 9. apríla 2021.
  • Aký je dej Attack on Titan Chapter 134? V Attack on Titan Chapter 134 bude zápletka napredovať. Očakáva sa, že postavy sa budú aj naďalej snažiť odhaliť tajomstvá skrývajúce sa za Titánmi.
  • Kto sú postavy z Attack on Titan Chapter 134? V Attack on Titan Chapter 134 sa predstavia postavy Eren Yeager, Mikasa Ackermann, Armin Arlert, Levi Ackermann, Erwin Smith, Hange Zoe a mnoho ďalších.

Záver

Attack on Titan Chapter 134 vyjde 9. apríla 2021. Očakáva sa, že dej sa pohne vpred a postavy sa budú aj naďalej snažiť odhaliť tajomstvá skrývajúce sa za Titánmi. Očakáva sa, že sa predstavia aj postavy Eren Yeager, Mikasa Ackermann, Armin Arlert, Levi Ackermann, Erwin Smith, Hange Zoe a mnoho ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o Attack on Titan Kapitola 134, čítajte ďalej attackontitan.fandom.com a crunchyroll.com .

Tabuľka

kapitola dátum vydania
Kapitola 134 9. apríla 2021