Útok na Titan, kapitola 136, bol oznámený dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nové Útok na Titan Kapitola 136 sa zameria na poslednú vojnu titánov. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich udalostí, keď sa bude dátum vydania odvíjať. V tomto článku sa pozrieme na podrobnosti o dátume vydania a udalostiach, ktoré z neho vyplývajú.Útok na Titan, kapitola 137

Dátum vydania kapitoly 136 Attack on Titan

Nové Útok na Titan Kapitola 136 bude vydaná 9. apríla 2021. Manga vyjde v Japonsku v edícii Shonen Jump. Fanúšikovia, ktorí nečítajú mangu v Japonsku, si ju môžu prečítať na rôznych online platformách, ako sú Crunchyroll, Comixology a Amazon.

Nová kapitola mangy „Attack on Titan“ bola ohlásená na 28. februára 2021. Fanúšikovia série sa už teraz tešia na nový vývoj a udalosti, ktoré sa v tejto kapitole odohrajú. Manga má veľa fanúšikov, ktorí sa tešia na nové kapitoly. Je tiež zaujímavé sledovať, ako sa postavy vyvíjajú a ako sa vyvíja dej. Okrem novej kapitoly sú tu ďalšie zaujímavé novinky, ako napr Candice King Rockford , ktorá veľmi rada privítala svoje druhé dieťa, a Catellynn a Tyler sa rozvedú v roku 2021 .

Útok na Titans Staffel 4

Udalosti vyplývajúce z dátumu vydania

Nové Útok na Titan Kapitola 136 sa zameria na poslednú vojnu titánov. Očakáva sa, že udalosti okolo dátumu vydania posunú dejovú líniu dopredu a fanúšikov posunú novým smerom. Očakáva sa, že udalosti okolo dátumu vydania posunú dejovú líniu dopredu a fanúšikov posunú novým smerom.Základné informácie o poslednej vojne Titánov

Final Titan War je konflikt, ktorý sa odohráva medzi ľuďmi a titánmi. Ľudia sa snažia poraziť titánov, aby získali slobodu. Posledná vojna titánov je dôležitou súčasťou deja Útok na Titan a bude podrobnejšie vyrozprávaný v nasledujúcich kapitolách.

Postavy zapojené do poslednej vojny titánov

Final Titan War budú viesť niektoré z najdôležitejších postáv série. Niektoré z hlavných postáv zapojených do poslednej vojny titánov sú Eren Yeager, Mikasa Ackerman, Armin Arlert, Levi Ackerman, Erwin Smith a mnohí ďalší.

Očakávania poslednej vojny titánov

Očakáva sa, že posledná Titan War prinesie niektoré z najpútavejších udalostí v sérii. Očakáva sa, že postavy zapojené do poslednej Titan War budú musieť urobiť niektoré z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré posunú dej. Očakáva sa, že posledná Titan War prinesie niektoré z najemotívnejších momentov série.Záver

Nové Útok na Titan Kapitola 136 sa zameria na poslednú vojnu titánov. Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich udalostí, keď sa bude dátum vydania odvíjať. Final Titan War prinesie niektoré z najnapínavejších a najemotívnejších momentov v sérii. Novú kapitolu si fanúšikovia môžu prečítať 9. apríla 2021.

FAQ

  • Kedy vyjde nový Attack on Titan Chapter 136?
    Nový Attack on Titan Chapter 136 vyjde 9. apríla 2021.
  • Ktoré postavy sú zapojené do poslednej vojny s titánmi?
    Niektoré z hlavných postáv zapojených do poslednej vojny titánov sú Eren Yeager, Mikasa Ackerman, Armin Arlert, Levi Ackerman, Erwin Smith a mnohí ďalší.
  • Čo očakávame od poslednej titánskej vojny?
    Očakáva sa, že posledná Titan War prinesie niektoré z najpútavejších udalostí v sérii. Očakáva sa, že posledná Titan War prinesie niektoré z najemotívnejších momentov série.

Tabuľka

Charakter úlohu
Eren Yeager Hlavná postava
Mikasa Ackerman Hlavná postava
Armin Arlert Hlavná postava
Levi Ackerman Hlavná postava
Erwin Smith Hlavná postava

Nové Útok na Titan Kapitola 136 sa zameria na poslednú vojnu titánov. Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich udalostí, keď sa bude dátum vydania odvíjať. Final Titan War prinesie niektoré z najnapínavejších a najemotívnejších momentov v sérii. Novú kapitolu si fanúšikovia môžu prečítať 9. apríla 2021.