Attack on Titan Chapter 137: Kedy bude vydaná? a ďalšie aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Attack on Titan je japonská manga séria, ktorú napísal a ilustroval Hajime Isayama. Séria je o skupine mladých ľudí, ktorí sa snažia chrániť ľudstvo pred obrovskými humanoidnými tvormi známymi ako titáni. Kapitola 137 Attack on Titan vyjde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo sa bude diať ďalej. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie aktualizácie tejto kapitoly a zistíme, kedy bude vydaná.Útok na Titan, kapitola 137

Aktualizácie pre Attack on Titan, kapitola 137

Attack on Titan Chapter 137 má vyjsť 9. apríla 2021. Očakáva sa, že kapitola bude obsahovať sériu dramatických udalostí, ktoré poženú dej dopredu. Očakáva sa, že postavy Eren, Armin a Mikasa budú hrať dôležité úlohy. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah medzi Erenom a Arminom.

Kapitola 137 Attack on Titan vyjde čoskoro! Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie aktualizácie a vývoj. Máme najnovšie aktualizácie a informácie o tejto kapitole. Okrem Attack on Titan Chapter 137 existujú aj ďalšie vzrušujúce aktualizácie, ako je táto One Punch Man 136 a Vianočná udalosť Borderlands 3 2021 . Zostaňte naladení a dozviete sa viac o najnovšom vývoji!

Útok na Titan, kapitola 137

Ako čítať Attack on Titan Chapter 137?

Očakáva sa, že Attack on Titan Chapter 137 vyjde na oficiálnej stránke série. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií série pre najnovšie aktualizácie. Existuje aj niekoľko webových stránok, kde si fanúšikovia môžu prečítať najnovšie kapitoly série. Niektoré z týchto stránok sú MangaPlus, Crunchyroll a ComiXology.Ako čítať predchádzajúce kapitoly?

Fanúšikovia, ktorí si chcú prečítať predchádzajúce kapitoly série, tak môžu urobiť na oficiálnej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, kde si fanúšikovia môžu prečítať predchádzajúce kapitoly série. Niektoré z týchto stránok sú MangaPlus, Crunchyroll a ComiXology. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií série pre najnovšie aktualizácie.

Ako získať najnovšie aktualizácie o Attack on Titan Chapter 137?

Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie o Attack on Titan Chapter 137 na oficiálnej webovej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, na ktorých môžu fanúšikovia získať najnovšie aktualizácie tejto kapitoly. Niektoré z týchto stránok sú MangaPlus, Crunchyroll a ComiXology. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií série pre najnovšie aktualizácie.

Záver

Attack on Titan Chapter 137 má vyjsť 9. apríla 2021. Očakáva sa, že kapitola bude obsahovať sériu dramatických udalostí, ktoré poženú dej dopredu. Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie tejto kapitoly na oficiálnej webovej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, kde si fanúšikovia môžu prečítať najnovšie kapitoly série. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií série pre najnovšie aktualizácie.FAQ

  • Kedy vyjde Attack on Titan Chapter 137? Attack on Titan Chapter 137 má vyjsť 9. apríla 2021.
  • Kde čítať Attack on Titan Chapter 137? Fanúšikovia si môžu prečítať Attack on Titan Chapter 137 na oficiálnej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, kde si fanúšikovia môžu prečítať najnovšie kapitoly série.
  • Kde môžem získať najnovšie aktualizácie o Attack on Titan Chapter 137? Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie o Attack on Titan Chapter 137 na oficiálnej webovej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, na ktorých môžu fanúšikovia získať najnovšie aktualizácie tejto kapitoly.

dátumy vydania

kapitola dátum vydania
Kapitola 136 2. apríla 2021
Kapitola 137 9. apríla 2021
Kapitola 138 16. apríla 2021

Attack on Titan je jednou z najpopulárnejších manga sérií na svete. Attack on Titan Chapter 137 má vyjsť 9. apríla 2021. Fanúšikovia môžu získať najnovšie aktualizácie tejto kapitoly na oficiálnej webovej stránke série. Existuje aj niekoľko webových stránok, kde si fanúšikovia môžu prečítať najnovšie kapitoly série. Fanúšikovia môžu tiež sledovať oficiálne účty sociálnych médií série pre najnovšie aktualizácie.

Pre viac informácií o Attack on Titan Chapter 137 navštívte MangaPanda , Crunchyroll a Komixológia .