Attack on Titan Sezóna 4, Epizóda 6: The Warhammer Titan v retrospektíve

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

In Útok na Titan V sezóne 4, epizóde 6, nasleduje dramatické zúčtovanie medzi Warhammer Titanom a zvyškom sveta. V tomto článku sa podrobne pozrieme na udalosti a postavy, ktoré sa objavia v pokračovaní.

Šiesta epizóda 4. sezóny Attack on Titan, 'The Warhammer Titan Recap', bola odvysielaná 28. marca 2021. Táto epizóda rozpráva príbeh Warhammer Titana, ktorý hrá kľúčovú úlohu v príbehu. Dozvieme sa viac o minulosti Warhammer Titana a jeho vzťahu s Erenom a ostatnými postavami. Je to vzrušujúca epizóda, ktorá poskytuje veľa nových informácií o zápletke. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v Attack on Titan, pozrite si šiestu epizódu!Ak vás zaujímajú ďalšie aktuálne anime série, môžete si ich pozrieť tiež Dátum vydania Black Clover 158 a Povolanie potápačského klubu vyhliadka.

Nový plagát Útok na Titane 4. sezóny

Obsah

 • Warhammer Titan pozadia
 • Bitka o Warhammer Titan
 • Úloha titána z Warhammeru v epizóde
 • Následky bitky
 • Záver

Warhammer Titan pozadia

Warhammer Titan je mocný Titan ovládaný ľudským hostiteľom. Je jedným z najsilnejších Titánov, aké boli kedy videné a má schopnosť ovládať ostatných Titánov. Je tiež schopný prelomiť steny, čo z neho robí vážnu hrozbu pre ľudstvo.Nový plagát Útok na Titane 4. sezóny

Bitka o Warhammer Titan

Bitka o Warhammer Titan je jednou z najväčších bitiek v histórii Attack on Titan. Ľudia sa snažia poraziť Warhammer Titana, ale je to náročná úloha. Warhammer Titan je mocný a dokáže ovládať ostatných Titanov, čo z neho robí vážnu hrozbu.

Úloha titána z Warhammeru v epizóde

V Attack on Titan Season 4 Episode 6 hrá Warhammer Titan kľúčovú úlohu. Je hlavným antagonistom epizódy a je na ľuďoch, aby ho porazili. Bitka je jednou z najväčších a najdramatickejších bitiek v histórii Attack on Titan.

Následky bitky

Následky bitky sú ďalekosiahle. Warhammer Titan je porazený, no na oboch stranách je veľa obetí. Je to bolestivé víťazstvo, ale je to víťazstvo, ktoré zachraňuje ľudstvo pred vážnou hrozbou.Záver

Attack on Titan Season 4 Episode 6 je jednou z najdramatickejších epizód série. Warhammer Titan je silný súper, no ľuďom sa ho podarí poraziť. Je to bolestivé víťazstvo, ale je to víťazstvo, ktoré zachraňuje ľudstvo pred vážnou hrozbou.

FAQ

 • Otázka: Kto je Warhammer Titan?
  A: Warhammer Titan je mocný Titan ovládaný ľudským hostiteľom. Je jedným z najsilnejších Titánov, aké boli kedy videné a má schopnosť ovládať ostatných Titánov.
 • Otázka: Aké sú dôsledky bitky o Warhammer Titan?
  A: Následky bitky sú ďalekosiahle. Warhammer Titan je porazený, no na oboch stranách je veľa obetí. Je to bolestivé víťazstvo, ale je to víťazstvo, ktoré zachraňuje ľudstvo pred vážnou hrozbou.

Tabuľka

Titan Pevnosť schopnosti
Warhammer Titan Veľmi silný Dokáže ovládať iných titánov, dokáže preraziť steny

Attack on Titan Season 4 Episode 6 je jednou z najdramatickejších epizód série. Warhammer Titan je silný súper, no ľuďom sa ho podarí poraziť. Pre viac informácií o Attack on Titan navštívte Útok na Titan Wiki a Crunchyroll .