Atypická sezóna 4: Aktualizácia dátumu vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Atypické čoskoro vyjde na Netflixe. Séria, ktorú vyvinula Robia Rashid, je o 18-ročnom autistickom chlapcovi menom Sam Gardner, ktorý sa snaží pokračovať v živote. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania, obsadení a ďalších.

Štvrtá séria Atypického bude čoskoro dostupná na Netflixe. Aktualizovali sa dátumy vydania, obsadenie a ďalšie. Štvrtá séria vyjde na Netflixe 11. novembra 2020. Obsadenie štvrtej sezóny hrá Keir Gilchrist, Brigette Lundy-Paine, Amy Okuda, Michael Rapaport a mnohí ďalší. Štvrtá séria tiež predstaví niekoľko nových postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú štvrtú sezónu. Tiež Candice Patton chýba v 7. epizóde Flash Season 14. Prečítajte si viac o tom tu. Britannia sezóna 2 sa bude tiež vysielať 5. februára 2021. Prečítajte si viac o epizóde 5 tu a o tom, ako sa Harka Liebe Mallin snaží zastaviť Cait v naplnení proroctva.Atypický dátum vydania 4. sezóny

dátum vydania

Štvrtá sezóna Atypické vyjde na Netflixe 5. novembra 2021. Prvé tri sezóny sú už dostupné na Netflixe.

Atypický dátum vydania 4. sezóny

povolanie

Obsadenie štvrtej sezóny Atypické budú pozostávať z týchto hercov: Keir Gilchrist ako Sam Gardner, Jennifer Jason Leigh ako Elsa Gardner, Brigette Lundy-Paine ako Casey Gardner, Michael Rapaport ako Doug Gardner, Amy Okuda ako Julia Sasaki, Nik Dodani ako Zahid, Jenna Boyd ako Paige, Graham Rogers ako Evan a Fivel Stewart ako Izzy.Trailer

Trailer na štvrtú sezónu Atypické bol vydaný 8. októbra 2021. Trailer ukazuje Sama a jeho rodinu, ako sa snažia vysporiadať so životnými výzvami. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Zápletka

Štvrtá sezóna Atypické sa zameria na Samove vysokoškolské skúsenosti. Bude sa snažiť nájsť si svoje miesto vo svete a posilniť vzťahy s rodinou a priateľmi. Pribudnú aj nové postavy, ktoré budú Samovu cestu sprevádzať.

Kritika

Prvé tri sezóny Atypické bol pozitívne prijatý kritikmi aj divákmi. Séria bola chválená za realistické zobrazenie života autistu. Očakáva sa, že aj 4. sezóna dostane rovnaký pozitívny ohlas.FAQ

  • Kedy vyjde Atypická 4. séria? Atypická 4. sezóna vyjde na Netflixe 5. novembra 2021.
  • Kto hrá v Atypickej 4. sezóne? V Atypickej 4. sezóne sa predstavia Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Brigette Lundy-Paine, Michael Rapaport, Amy Okuda, Nik Dodani, Jenna Boyd, Graham Rogers a Fivel Stewart.
  • Kde si pozrieť atypický trailer 4. sezóny? Trailer Atypická sezóna 4 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Záver

Štvrtá sezóna Atypické vyjde na Netflixe 5. novembra 2021. Obsadenie štvrtej sezóny bude pozostávať z Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Brigette Lundy-Paine, Michael Rapaport, Amy Okuda, Nik Dodani, Jenna Boyd, Graham Rogers a Fivel Stewart. Trailer štvrtej sezóny si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix. Séria bola chválená za svoje realistické zobrazenie života autistu a očakáva sa, že aj štvrtá séria dostane rovnaký pozitívny ohlas.

Viac informácií o štvrtej sezóne Atypické pozri ďalej Netflix a IMDb .