Ayushmann Khurrana sa pripravuje na svoj veľmi očakávaný film Anek

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ayushmann Khurrana sa pripravuje na svoj veľmi očakávaný film Anek. Film produkuje Anubhav Sinha a je zmesou drámy a komédie. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul.Ayushmann Khurrana

povolanie

Vo filme hrá Ayushmann Khurrana. Hrá mladého muža menom Anand, ktorý je na ceste za splnením svojich snov. Isha Talwar hrá hlavnú ženskú úlohu ako Anandova priateľka. Sayani Gupta hrá dôležitú vedľajšiu úlohu ako Anandova priateľka. Kumud Mishra a Manav Kaul hrajú vo filme aj dôležité vedľajšie úlohy.

Ayushmann Khurrana sa pripravuje na svoj veľmi očakávaný film Anek. Film produkuje jeden z najväčších producentov v krajine a sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Film bude zmesou akcie, drámy a komédie a bude ho režírovať jeden z najlepších režisérov krajiny. Ayushmann Khurrana bude mať vo filme hlavnú úlohu a určite predvedie skvelý výkon. Film bude mať veľký úspech a určite nadchne mnohých. Už teraz sa tešíme na film a prajeme Ayushmannovi Khurranovi veľa úspechov. Okrem jeho nového filmu sa môžete dozvedieť viac aj o Cheslie Kryst Law School Právnická fakulta Cheslie Kryst a Shetlandská séria 7 Shetlandská séria 7 skúsenosti.

Ayushmann Khurrana

Zápletka

Film je o Anandovi, mladom mužovi, ktorý je na ceste za splnením svojich snov. Na svojej ceste stretáva rôznych ľudí, ktorí ho na jeho ceste podporujú. Film rozpráva príbeh o Anandovej ceste a o tom, ako dosiahne svoje sny. Film je zmesou drámy a komédie a je podporovaný obsadením talentovaných hercov.Ayushmann Khurrana

Výroba

Film produkuje Anubhav Sinha. Ide o známeho filmára, ktorý má za sebou už niekoľko úspešných filmov. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul.

zverejnenie

Film bude uvedený do kín 17. septembra 2021. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul.

Propagácia

Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film je propagovaný na rôznych platformách sociálnych médií, aby upútal pozornosť divákov. Film je tiež propagovaný na rôznych televíznych kanáloch, aby pritiahol pozornosť divákov.Záver

Ayushmann Khurrana sa pripravuje na svoj veľmi očakávaný film Anek. Film produkuje Anubhav Sinha a je zmesou drámy a komédie. Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul. Film bude uvedený do kín 17. septembra 2021. Film je propagovaný na rôznych platformách sociálnych médií a televíznych kanáloch, aby upútal pozornosť divákov.

FAQ

  • Kto je obsadený vo filme Anek? Film podporuje obsadenie talentovaných hercov vrátane Ayushmann Khurrana, Isha Talwar, Sayani Gupta, Kumud Mishra a Manav Kaul.
  • Kedy vyjde film Anek? Film bude uvedený do kín 17. septembra 2021.
  • Kto produkuje film Anek? Film produkuje Anubhav Sinha.
  • Ako sa propaguje film Anek? Film je propagovaný na rôznych platformách sociálnych médií a televíznych kanáloch, aby upútal pozornosť divákov.

Tabuľka

názov úlohu
Ayushmann Khurrana Hlavná rola
Isha Talwar ženské vedenie
Sayani Gupta dôležitú podpornú úlohu
Kumud Mishra dôležitú podpornú úlohu
Manav Kaul dôležitú podpornú úlohu

Film Anek je veľmi očakávaný film podporený obsadením talentovaných hercov. Film produkuje Anubhav Sinha a do kín bude uvedený 17. septembra 2021. Film je propagovaný na rôznych platformách sociálnych médií a televíznych kanáloch, aby upútal pozornosť divákov.