Barbarians Season 2: Dátum vydania, obsadenie a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nemecká séria 'Barbarians' si vybudovala veľkú fanúšikovskú základňu a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení a ďalších detailoch Barbarians sezóny 2.Barbarská sezóna 2

Obsah

 • Barbarians Season 2 Dátum vydania
 • Obsadenie druhej sezóny 'Barbarians'
 • Viac podrobností o Barbarians Season 2
 • Barbarians Season 2 FAQ

Barbarians Season 2 Dátum vydania

Barbarians Season 2 vyjde na Netflixe 23. októbra 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu zameranú na históriu germánskeho kmeňa Cheruskov.

Druhá sezóna série Netflix 'Barbarians' bude čoskoro vydaná. Séria, ktorá ukazuje ako kaleidoskop , rozpráva príbeh o germánskom kmeni vzdorujúcom rímskej expanzii. Obsadenie druhej sezóny vedie Laurence Rupp ako Arminius, Gaetano Aronica ako Segestes a David Schütter ako Folkwin Wolfspeer. Druhá sezóna bude tiež a Spin-off bling impéria zahŕňajú. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú druhú sezónu, ktorá povie ešte viac o histórii germánskeho kmeňa. Dátum vydania druhej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že vyjde na jeseň 2021.

Barbarská sezóna 2

Obsadenie druhej sezóny 'Barbarians'

Druhú sériu 'Barbarov' obsadia niektorí z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne. Patria k nim Laurence Rupp ako Arminius, David Schütter ako Folkwin Wolfspeer, Bernhard Schütz ako Segestes, Jeanne Goursaud ako Thusnelda a Gaetano Aronica ako Varus.Viac podrobností o Barbarians Season 2

Druhá sezóna 'Barbarians' bude pozostávať z ôsmich epizód a bude pokračovať v rozprávaní príbehu Cheruskov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu zameranú na históriu germánskeho kmeňa Cheruskov. Druhá sezóna tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane rímskeho dôstojníka menom Lucius.

Barbarians Season 2 FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde druhá sezóna Barbarians?
  A: Barbarians Season 2 vyjde na Netflixe 23. októbra 2020.
 • Otázka: Kto bude hviezdou v druhej sezóne Barbarians?
  A: Druhú sériu 'Barbarov' obsadia niektorí z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne. Patria k nim Laurence Rupp ako Arminius, David Schütter ako Folkwin Wolfspeer, Bernhard Schütz ako Segestes, Jeanne Goursaud ako Thusnelda a Gaetano Aronica ako Varus.
 • Otázka: Koľko epizód bude mať Barbarians sezóna 2?
  A: Druhá séria 'Barbarians' bude pozostávať z ôsmich epizód.

Tabuľka obsadenia 2. sezóny Barbarians

názov úlohu
Laurence Rupp Arminius
David Schuster Folkwin Wolfspeer
Bernhard Schütz Segestes
Jeanne Goursaud Thusnelda
Gaetano Aronica Varus

Druhá sezóna Barbarians bude ďalšou vzrušujúcou sezónou zameranou na históriu germánskeho kmeňa Cherusci. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení a ďalších detailoch Barbarians sezóny 2. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .

Záver

Barbarians Season 2 vyjde na Netflixe 23. októbra 2020. Druhú sezónu obsadia niektorí z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne. Druhá sezóna tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane rímskeho dôstojníka menom Lucius. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení a ďalších detailoch Barbarians sezóny 2.