Phil Taylor priznal v rozhovore pre Sky Sports, že chcel svoju kariéru ukončiť už pred dvomi rokmi. Nakoniec ho od toho odhovoril šéf PDC Barry Hearn. Ako je známe Taylor ukončí svoju bohatú kariéru po World Darts Championship 2018.

Legenda svetových šípok aktuálne bojuje o postup do Play-Off Premier League Darts. Momentálne mu patrí posledná postupová priečka, o ktorú však bude ešte veľký boj. V najbližšom kole Taylora čaká jeho veľký rival Michael van Gerwen. Práve van Gerwen sa pred časom vyjadril na adresu Taylora, že je už starý a mal so šípkami skončiť pred dvomi rokmi.

“Je to jeho názor a neberiem mu ho. Každý má svoj názor a tento je jeho. Vôbec ma nezaujíma, čo si ľudia myslia. Možno som mal skončiť pred dvomi rokmi a môj plán bolo aj pred dvomi rokmi skončiť, ale bol to Barry (Hearn), kto ma od toho odhovoril. Život je príliš krátky na to aby som si robil starosti z iných,” povedal Taylor.

Netrápi ma, čo si o mne druhí ľudia myslia a rozprávajú. Ak mám byť úprimný, za tie roky toho bolo o mne povedané veľa. Zmenilo by to niečo? Nemyslím. Neplatia mi za benzín, či účty za elektrinu. Mám dobré živobytie a užívam si každú minútu. To je jediné na čom záleží,” dodal na záver 16-násobný svetový šampión.

Predposledné kolo Premier League Darts môžete sledovať ako zvyčajne vo štvrtok od 20:00 na obrazovkách stanice Nova Sport 2.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.