Basketbalové manželky sezóna 10: Sériu, ktorú musíte sledovať ako sezónu 10

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Basketbalové manželky sú jedným z najpopulárnejších televíznych reality seriálov, ktoré sa každoročne vysielajú na VH1. Séria sleduje životy manželiek a priateľiek basketbalistov a iných celebrít. Desiata sezóna série sa vysielala v apríli 2021 a potešila fanúšikov po celom svete. V tomto článku sa dozviete o najnovšej sezóne Basketball Wives a ďalších sériách, ktoré musíte sledovať, ako je sezóna 10.

Basketball Wives Season 10 je séria, ktorú si musíte pozrieť, ktorá uchvátila fanúšikov po celom svete. Séria ponúka kombináciu drámy, komédie a akcie, ktorá určite poteší každého diváka. Séria sleduje životy basketbalových manželiek, ktoré sa snažia pokračovať vo svojej kariére a vzťahoch a zároveň sa snažia udržať svoje rodiny pohromade. Ak chcete sledovať Basketball Wives sezónu 10, mali by ste sa pozrieť aj na sériu amerických hodiniek americká séria hodiniek a upútavku na 2. sezónu Alexa Ridera Trailer na 2. sezónu jazdca Alexa pozrite si pred pozeraním 10. sezóny.Basketbalové manželky sezóna 10

Obsah

 • Prehľad sezóny Basketball Wives 10
 • Postavy basketbalových manželiek sezóna 10
 • Príbeh basketbalových manželiek sezóny 10
 • Ďalšie seriály, ktoré musíte vidieť, ako je sezóna 10
 • Záver

Prehľad sezóny Basketball Wives 10

Desiata sezóna Basketball Wives sa začala vysielať na VH1 18. apríla 2021. Sezóna pozostáva z ôsmich epizód a vedú ju Shaunie O'Neal, Tami Roman, Jackie Christie, Malaysia Pargo a Evelyn Lozada. K sezóne sa pripájajú aj ďalšie známe basketbalové manželky a priateľky ako Kristen Scott, Feby Torres, Angel Brinks a Ogom 'OG' Chijindu.

Basketbalové manželky sezóna 10

Postavy basketbalových manželiek sezóna 10

Basketbalové manželky 10. sezónu vedú Shaunie O'Neal, Tami Roman, Jackie Christie, Malaysia Pargo a Evelyn Lozada. Týchto päť žien je hlavnými postavami seriálu a dopĺňajú ich ďalšie celebrity basketbalové manželky a priateľky ako Kristen Scott, Feby Torres, Angel Brinks a Ogom 'OG' Chijindu.Príbeh basketbalových manželiek sezóny 10

Dej Basketball Wives Season 10 sa točí hlavne okolo vzťahov medzi ženami. Séria ukazuje, ako sa k sebe ženy pri stretnutí správajú a ako sa snažia riešiť svoje problémy. Séria tiež ukazuje ženy, ktoré sa snažia zlepšiť svoje vzťahy so svojimi manželmi a priateľmi. Séria tiež ukazuje ženy, ktoré sa snažia napredovať vo svojej kariére a dosahovať svoje ciele.

Ďalšie seriály, ktoré musíte vidieť, ako je sezóna 10

Existuje mnoho ďalších seriálov, ktoré si fanúšikovia 10. sezóny Basketball Wives môžu vychutnať. Niektoré z týchto sérií sú:

 • Láska a hip hop: Atlanta - Táto séria sleduje životy rapperov, spevákov a producentov v Atlante v štáte Georgia.
 • Skutočné manželky z Atlanty - Táto séria sleduje životy piatich žien v Atlante v štáte Georgia.
 • Skutočné manželky z Beverly Hills - Táto séria sleduje životy šiestich žien v Beverly Hills v Kalifornii.
 • Skutočné manželky v New Yorku - Táto séria sleduje životy siedmich žien v New Yorku.

Záver

Basketball Wives Season 10 je jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov reality, ktoré sa každoročne vysielajú na VH1. Séria sleduje životy manželiek a priateľiek basketbalistov a iných celebrít. Existuje mnoho ďalších seriálov, ktoré si fanúšikovia 10. sezóny Basketball Wives môžu vychutnať. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne Basketball Wives a ďalších seriáloch, ktoré musíte sledovať, ako je sezóna 10, pokračujte v čítaní vh1.com a BravoTV.com .FAQ

 • Otázka: Kedy sa vysielala 10. sezóna Basketball Wives?
  A: Desiata sezóna Basketball Wives sa začala vysielať na VH1 18. apríla 2021.
 • Otázka: Kto sú hlavné postavy Basketball Wives Season 10?
  A: Basketbalové manželky 10. sezónu vedú Shaunie O'Neal, Tami Roman, Jackie Christie, Malaysia Pargo a Evelyn Lozada.
 • Otázka: Aké ďalšie seriály musíte vidieť?
  A: Všetky ostatné série Must-Watch sind Love & Hip Hop: Atlanta, The Real Housewives of Atlanta, The Real Housewives of Beverly Hills and The Real Housewives of New York City.

Tabuľka

séria Mesto
Láska a hip hop: Atlanta Atlanta, Georgia
Skutočné manželky z Atlanty Atlanta, Georgia
Skutočné manželky z Beverly Hills Beverly Hills, Kalifornia
Skutočné manželky v New Yorku Mesto New York

Celkovo je Basketball Wives Season 10 jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov reality vysielaných na VH1 každý rok. Séria sleduje životy manželiek a priateľiek basketbalistov a iných celebrít. Existuje mnoho ďalších seriálov, ktoré si fanúšikovia 10. sezóny Basketball Wives môžu vychutnať. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne Basketball Wives a ďalších seriáloch, ktoré musíte sledovať, ako je sezóna 10, pokračujte v čítaní na VH1.com a BravoTV.com.