Transformers 7: Beast Wars potvrdené postavy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Beast Wars sú dôležitou súčasťou série Transformers. Niektoré z najpopulárnejších postáv z Beast Wars sa vrátia do Transformers 7. Zostavili sme zoznam potvrdených postáv a ich schopností, aby sme vám umožnili nahliadnuť do sveta Transformers.Transformátor 7

Optimus Primal

Optimus Primal je vodca Maximálov a hrdina Beast Wars. Je to mocný bojovník schopný premeniť sa na obrovského robota. Je majstrom taktiky a schopným bojovníkom. Je tiež veľmi dobrým vodcom, ktorý vedie svoje jednotky v ťažkých situáciách.

Transformátor 7

Megatron

Megatron je vodca Predaconov a hlavný antagonista Beast Wars. Je to mocný bojovník schopný premeniť sa na obrovského robota. Je majstrom taktiky a schopným bojovníkom. Je tiež veľmi dobrým vodcom, ktorý vedie svoje jednotky v ťažkých situáciách.

Transformers 7: Beast Wars Confirmed Characters je nový film, ktorý pokračuje v príbehu série Transformers. Film oživí niektoré z najpopulárnejších postáv zo série Beast Wars, vrátane Optimus Prime, Megatron, Starscream a mnoho ďalších. Film tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré ďalej posunú príbeh série Transformers. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku. Môžete si tiež pozrieť najnovšiu epizódu nový jujutsu kaisen epizóda 14 a Útok na Titan S4 E9 sa dozviete viac o franšíze Transformers.Ratrap

Rattrap je členom Maximals a verným spoločníkom Optimus Primal. Je to veľmi dobrý bojovník a majster v maskovaní. Je tiež veľmi dobrý inžinier a dokáže postaviť mnoho rôznych typov zbraní a pomôcok.

Cheetor

Cheetor je členom Maximals a verným spoločníkom Optimusa Primala. Je to veľmi dobrý bojovník a majster v maskovaní. Je tiež veľmi dobrý inžinier a dokáže postaviť mnoho rôznych typov zbraní a pomôcok.

Dinobot

Dinobot je členom Predacons a verným spoločníkom Megatrona. Je to veľmi dobrý bojovník a majster v maskovaní. Je tiež veľmi dobrý inžinier a dokáže postaviť mnoho rôznych typov zbraní a pomôcok.Rhinox

Rhinox je členom Maximals a verným spoločníkom Optimus Primal. Je to veľmi dobrý bojovník a majster v maskovaní. Je tiež veľmi dobrý inžinier a dokáže postaviť mnoho rôznych typov zbraní a pomôcok.

Záver

Beast Wars sú dôležitou súčasťou série Transformers. Niektoré z najpopulárnejších postáv z Beast Wars sa vrátia do Transformers 7. Zostavili sme zoznam potvrdených postáv a ich schopností, aby sme vám umožnili nahliadnuť do sveta Transformers. Tieto postavy určite poskytnú niektoré z najlepších momentov v Transformers 7.

FAQ

  • Kto sú postavy Beast Wars? Beast Wars sú dôležitou súčasťou série Transformers. Transformers 7 vrátia niektoré z najpopulárnejších postáv z Beast Wars, vrátane Optimus Primal, Megatron, Rattrap, Cheetor, Dinobot a Rhinox.
  • Aké schopnosti majú postavy z Beast Wars? Postavy Beast Wars sú silní bojovníci schopní premeniť sa na obrích robotov. Sú to majstri taktiky a zruční bojovníci. Sú tiež veľmi dobrými vodcami a technikmi.

Tabuľka postáv Beast Wars

názov zlomok schopnosti
Optimus Primal max Bojovník, taktik, vodca
Megatron Predacons Bojovník, taktik, vodca
Ratrap max Stíhačka, kamufláž, technik
Cheetor max Stíhačka, kamufláž, technik
Dinobot Predacons Stíhačka, kamufláž, technik
Rhinox max Stíhačka, kamufláž, technik

Pre viac informácií o postavách Beast Wars navštívte Transformers.com a TFWiki.net .